PDA

Zobacz pełną wersję : alpine CDA-9847R.Kto to ma???



krabol
23-07-05, 22:01
Witam,ktos z was ma ten radiootwarzacz,przedewszystkim chodzi mi o to czy laser siada szybko i czy odpoczątku były jakieś problemy z nim typu :odstawał troche,panel nie zaczepiał sie do końca,albo cos z wyswietlaczem???wiem że to jeden z najwyższych modeli ale w każdym moga byc ukryte wady ;) .
każda odpowiez bedzie na wage złota wiec prosze niech każdy kto ma lub mial niech sie wypowie


dziekuje

TDP
23-07-05, 23:34
cześć, ja takie radyjko posiadam ... zakupiłem na allegro za 700 pln (nówka sztuka w kartonie, z tymze bez gwarancji tutaj w polsce ... b o kupione u szfabów)

jestem w 100% zadowolony z wyboru, radio chodzi idealnie nic nie skacze, nic mi nie odstaje ,,, zadnych ukrytych wad ...

jak dla mnie to najlepszy wybór za wmiare rozsądną cene gdyz posiada 3 pary wyjsc (co daje dobre pole do popisu)

jedyna wada !! to kurde blaszka upchnąć to cudo w hondzie !! :roll:

borek88
30-08-10, 22:39
czy to radio jest dluzsze?? ze ciezko je upchnac??

jozek_marek
31-08-10, 20:27
masa kabli. Ten sam problem jest np w legendzie cda 9855r.

Chipsy2
01-09-10, 22:16
Najzwyczajniej w świecie w Hankach jest mało miejsca na przewody.

pr3c3l
10-09-10, 15:25
radyjko z tego co mi wiadomo nie należy do awaryjnych ;) a kabelków ma troche ale jak sie chce to pewnie i w cienkim dałoby rade takie upchnąć :P

jozek_marek
10-09-10, 22:45
nie obrażaj w tej chwili cienkiego. Na radio jest więcej miejsca niż w EJ. Miałem kiedyś cienkiego a w nim alpine CTA1505r. w niej jest więcej kabli niż w teraźniejszych alpinach i nie było czegoś takiego, żeby nie zmieściła się w nim. On po prostu ją wchłaniał :D

FaziRBK
12-09-10, 01:53
W ogóle stosunek ceny do jakości stawia Alpine na najwyższej półeczce. Wszystkim znajomym, którym polecam i montuję radia Alpine są zadowoleni z wyboru. Dodam, że sam mam model ida-x300 i od ponad 2 lat i bardzo częstym ciężkim katowaniu, dosłownie nic mu nie dolegało.