PDA

Zobacz pełną wersję : spiek z lekkim kolem zamachowym



majlo
23-07-05, 17:03
witam.
jak mysilcie czy wszystko bedzie ok?
jak to jest z tym spiekiem w korkach??
on nie ma poslizgu??
ciezko pedal chodzi??
opiszcie prosze jak ktos mial okazje jechac albo ma
pzodro i dzieki :D

igor
23-07-05, 17:27
a masz jakies modyfikacje ze potrzebuejsz spieka? czy chcesz do serii wsadzic?

pedal ciezko chodzi i chyba gorzej sie rusza

majlo
23-07-05, 17:38
gorzej to znaczy jak??

Kras
23-07-05, 20:04
Zero-jedynkowo całkiem...upierdliwe w miejskich korkach.

majlo
23-07-05, 20:07
ale co szarpie czy jak??bo slyszalem ze puszcza sie lekko sprzeglo a fura zamias jechac na pol sprzegle to odrazu jedzie jak na jalowym.

Pati
23-07-05, 20:16
a czemu ma ciezej chodzic pedał? zmienia też docisk?

hcc
24-07-05, 13:19
now wlasnie jak zostawiasz seryjny docisk to spiek nic tu nie zmieni, wiec nie masz sie co stresowac. Ja mam u siebie 6 ramiennego spieka + wzmocniony docisk w tej konfiguracji niestety jest 0 lub 1 w korkach tragedia :(

przemir
24-07-05, 13:38
Hcc z calym szacunkiem - masz 6 platkow - wyobrazasz sobie co by bylo z 3 ma?? :D
Majlo - jak masz kase na lekkie kolo zamachowe to radze dolozyc juz niewiele i kupic zestaw kolo tarcza organiczna i docisk /exedy,ATC i jeszcze kilka innych/ transport wyjdzie i tak to samo a w zestawie mozna wyrwac fajen ceny

ja jezdze na 4 platkowym spieku docisk seria kolo seria - jest ok gdybym mial kase wolal bym organiczne bo jezdzilem na organicznym i jest niebo lepiej.
Do seryjnej mocy Igor zdziwisz sie jak bardzo sie to przydaje jak sie uzywa auta do ostrego butowania - nie jest potrzebne zmienianie org sprzegła jak sie ma tryb emeryta w kazdym innym przypadku moim zdanime jest wskazane -

majlo
24-07-05, 15:11
przemir tylko jest taki bol ze nie wiadomo jakie te sprzeglo do mojego podchodzi. tez chcialem zamowic caly zestaw ale jak sie okaze ze nie bedzie pasowalo sprzeglo to dupa blada:( mysle tez nad takim rozwiazaniem ze kupie takie exedu w intercarsie (bo onizce :) )
te ograniczne to tez spiek czy nie??

przemir
24-07-05, 15:25
Spiek to spiek czyli sprzeglo stalowe - a organiczne to z roznego rodzaju wlokien ktore inaczej sie scieraja niz zwykel scierniwa z org tarczy sa wytrzymalsze na wyzsze temp itp
a lekkie kolo jak dopasowales to i sprzeglo dopasujesz