PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś miał te żarówki?



Cola_ldz
22-07-05, 20:58
Witam Jak w temacie
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57810516
Ktoś je miał? Warto kupić. Pozdro

prz3mo
22-07-05, 21:13
Jak chcesz miec jasniej to kup Philips Vision +50% (czy jakos tak)...

mighty
22-07-05, 22:05
takimi żarówkami mozesz jedynie oslepiac innych. ja polecam Philips Blue Vision, mam takie i są warte swojej ceny (80zl za 2 sztuki).

prz3mo
22-07-05, 22:32
takimi żarówkami mozesz jedynie oslepiac innych. ja polecam Philips Blue Vision, mam takie i są warte swojej ceny (80zl za 2 sztuki).

Też mam BlueVision, aczkolwiek następne sprawdzę te Vision Plus (+50%), bo ponoć są lepsze (dają więcej światła). BlueVision maja tylko inną barwę...

mighty
22-07-05, 22:42
BlueVision maja tylko inną barwę...
ale dzięki tej barwie lepiej widać co sie dzieje :)

prz3mo
22-07-05, 23:01
BlueVision maja tylko inną barwę...
ale dzięki tej barwie lepiej widać co sie dzieje :)

To też fakt :)

Adam R.
23-07-05, 00:44
takimi żarówkami mozesz jedynie oslepiac innych. ja polecam Philips Blue Vision, mam takie i są warte swojej ceny (80zl za 2 sztuki).

Też mam BlueVision, aczkolwiek następne sprawdzę te +50%, bo ponoć są lepsze (dają więcej światła). BlueVision maja tylko inną barwę...vision plus tak sie zwia i daja czyste biale swiatlo, nie poswiata niebieskiego ze niby xenon tylko mega czyste biale swiatlo

badyl
23-07-05, 09:28
Witam Jak w temacie
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57810516
Ktoś je miał? Warto kupić. Pozdro
meeeega chłam,nie kupowac,tez posiadam BLUE VISION +4000K i sa ok,jedyny minus takich zarówek to to ze działaja troche krucej od standardowych.

wilder666
23-07-05, 15:14
Ja u siebie mam założone Philips Power 2 Night GT 150 i gorąco polecam. Świećą białym światłem a w kloszu widać niebieską poświatę...

Bono
23-07-05, 15:20
mam takie żarówki tyle, ze 100W, co prawda kupiłem je za 35 zł, ale sa naprawde mocne. lekka poświata w kloszu na niebiesko, a i świeca naprawde dobrze, badzo jasno, ogólnie polecam.

azi
23-07-05, 17:16
nie warto kupować ,króka żywotność

mule
24-07-05, 00:41
jak jestesmy przy zarowkach
to jak sadzicie lepsze sa philips bluevision czy silvervision?
moze ktos mial oba typy i ma porownanie?

Adam R.
24-07-05, 01:13
jak jestesmy przy zarowkach
to jak sadzicie lepsze sa philips bluevision czy silvervision?
moze ktos mial oba typy i ma porownanie?ja mialem i te i te. Jak sie chce udawac ze ma sie xenony to blue vision a jak sie chce miec naprawde biale jasne swiatlo to silver vivion. Osobisie mam silvervision i przy nich zostane.

prz3mo
24-07-05, 10:04
jak jestesmy przy zarowkach
to jak sadzicie lepsze sa philips bluevision czy silvervision?
moze ktos mial oba typy i ma porownanie?

Ja napiszę tak - mam Bluevision, ale nie jestem zachwycony, oprocz tego ze maja niebieska poświate to nie ma zadnej roznicy w por. do zwyklych zarowek... Nastepne, ktore kupie beda wlasnie te drugie.

Spoon
24-07-05, 10:36
mam takie żarówki tyle, ze 100W, co prawda kupiłem je za 35 zł, ale sa naprawde mocne. lekka poświata w kloszu na niebiesko, a i świeca naprawde dobrze, badzo jasno, ogólnie polecam.

Gratuluje podtopionego reflektora lub zmatowiałego zwierciadła - dlaczego takie mocne :?:

Bono
24-07-05, 11:00
czemu takie mocne?a to ze wzgledów praktycznych. Często w nocy poruszam się po porcie(marnie oświetlonym) i po prostu potrzebuje mocnego oświetlenia. Żaróweczki mam już 3 miesiące i nie zauważyłem żadnych ubocznych efektów!

mule
24-07-05, 15:12
jeszcze wynalazlem tungsram +60%, ponoc ze przyzwoite?

LIO
24-07-05, 17:49
a ja to wszystko OSRAM :D

Cola_ldz
30-07-05, 12:10
Tylko żę te kosztują 23zła philipsy 60 więc róznoca jest spora. To jakie wady są tych żąrówek co podałem

prz3mo
30-07-05, 15:17
Tylko żę te kosztują 23zła philipsy 60 więc róznoca jest spora. To jakie wady są tych żąrówek co podałem

Przedstawilismy tu swoje zdanie, generalnie wszyscy Ci odradzali :) Ale jak chcesz to kup :)
Z doswiadczenia wiem, ze kazdy kto kupil jakies bezfirmowe żarowki po niedługim czasie wracał do oryginalnych, albo kupowal jakies konkretne znanego producenta... Co z tego, że te żarówki beda Ci swiecily na niebiesko i udawaly ksenony jak będą słabo świeciły i kiepsko bedzie widac w nocy drogę...

szklanka82
30-07-05, 15:34
... a co zrobisz jak np. po miesiacu przepali ci sie jedna? :lol: nie sadze zebys bezproblemowo
znalaz gdzies taka sama. wiec jak sie zdecudujesz na zakup tej lipy to wez odrazu 2 kpl.
ja odradzam

igor
30-07-05, 15:35
prz3mo a po co widziec droge? przeciez liczy sie lans a nie bezpieczenstwo :sad: :shock:

prz3mo
30-07-05, 15:46
prz3mo a po co widziec droge? przeciez liczy sie lans a nie bezpieczenstwo :sad: :shock:

heeheheh... no chyba, że tak ;) Ale z drugiej strony, jak dla kogos nie liczy sie bezpieczenstwo to niech nie jeździ po drogach publicznych, gdzie 99,9% uzytkownikow dróg jednak woli wrocic cało i zdrowo do domu...

BTW Ja dosc czesto poruszam sie po drogach w nocy, do tego drogami naookoło których są lasy i dla mnie dobrze i jasno oswietlona droga to podstawa... Wczoraj wracalem podczas masakrycznej burzy, po drodze była kolizja, wygladalo to tak jakby auta o siebie zahaczyly jadac z naprzeciwka (miały przerysowane boki).. Ciekawe czy wlasnie powodem nie byla słaba widocznosc... Ja jechalem 40km/h, wycieraczki na max, głowa przyklejona do szyby :D Masakra.. Dlatego uwazam, ze trzeba zrobic wszytsko zeby widocznosc byla jak najlepsza... A tu dobre żarówki odgrywają duuużą rolę :)

bObOrObOl
30-07-05, 17:01
A może przyczyną kolizji było oślepienie "MEGA ZENONAMI" :-)
Też jestem zdania, że lepiej kupić markowe, które dają więcej światła od zwykłych, niż megatuningmejdinczajnik. Od 3 lat jeżdżę na Osramach Silverstar - różnica odczuwalna, hurtownia jest na Ochocie, okolice Szyszkowej / Kolumba, cena za szt. nie przekracza 30 pln.

Cola_ldz
30-07-05, 17:44
Nie no spoko. tylko powiedziałem że różnica w cenie jest co nie znaczy że nie biore waszego zdania pod uwage :) Pozdro

mule
30-07-05, 19:17
ja kupilem silvervison zamontowalem wczoraj i musze powiedziec ze roznica jest widoczna od razu:) swiatlo intensywnie biale zamiast zoltawego