PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana magnetofonu na radio z cd + zmiana schowkow



bcn
30-10-07, 19:04
mam w swoim wozidle seryjny magnetofon (glosny jak cholera :) ) z polka nad radiem; znalazlem na allegro cos takiego - klikawszy (http://moto.allegro.pl/item258674955_honda_civic_01_05_3d_5d_deska_rozdzi elcza.html)
i moje pytanie: czy radio cd wraz z ta poleczka (srebrna) bedzie pasowac do mojego modelu (jest zmiana miejsc - u mnie polka jest na gorze, a radio na dole); podlacza mi to w kazdym caraudiowym zakladzie, czy jakies kombinacje trza robic?

marcinw13_2005
31-10-07, 10:43
Witam!
A dlaczegóż miałoby nie pasować. W linku jest pokazana ewidentnie konsola do Hondzi 5 lub 3D VIIgen. Nie widzę przeszkód.

_reggie_
31-10-07, 14:52
Witam.

Pasować będzie raczej na 100%, ale...
Po co od razu kupować i wymieniać całą deskę???
Wystarczy, że konsolę środkową wymienisz, a może nawet samo radio z półką...
A najlepiej poszukaj zmieniarki do bagażnika. Ja tak mam właśnie na 10 CD i po sprawie, tyle że tak już zakupiłem ;)

pozdro :agent:

Cobweb
31-10-07, 15:34
dokładnie tak kupujesz radio z tą srebrną półeczką i pasuje na 100% za tą półeczką w którą wchodzi radio jest pusta przestrzeń i nie ma problemu z tym czy radio będzie wyżej czy niżej (kwestia czy palec z gałeczki skrzyni biegów będzie bezpośrednio tam sięgał - ja mam "na górze" i jest ok :agent:

bcn
31-10-07, 18:19
Pasować będzie raczej na 100%, ale...
Po co od razu kupować i wymieniać całą deskę???

no oczywiscie, ze bez sensu cala deske brac; zapytalem juz sprzedawce i radio samo moze sprzedac - chcialem miec tylko pewnosc, ze bedzie pasowac do rocznika 2001.
Dziekuje za odpowiedzi, chyba sie zatem zdecyduje na to

A co do zmieniarki - znalazlem do 4d; do 5d sa inne? gdzie sie je montuje w h/b?

_reggie_
31-10-07, 18:26
bcn, hmm...nie wiem, czy jest różnica zmieniarki 4d sedan - 3d,5d hatchback... ale raczej wątpię. Ważne żeby radio miało wyjście do jej podłączenia.
Ja mam oryginalną zmieniarkę Hondy na 10 CD zamontowaną dokładnie na lewej ścianie bagażnika.

pozdro :agent:

bcn
01-11-07, 12:04
_reggie_, a jakie masz radio? seryjne? ja bym chetnie zostawil kaseciaka, bo to fajny klimat, ale jednak cdplayera brakuje...

Mr_Harry
01-11-07, 16:00
Wymieniałem samo radio, ale jest małe ale - musisz mieć radio z cd + półeczka dolna. Ja kupiłem radio za chyba 230 do tego półeczka niestety dostępna tylko w serwisie 106 zł. Srebrna kosztuje koło 120 zł - za taka małą szufladkę z plastiku. Dlatego cena 450 za wszystko wydaje się bardzo ok. Do radia potrzebujesz oryginalny kod - nie licz na aso.
Pozdr.

_reggie_
03-11-07, 20:10
bcn, tak, mam radio seryjne Hondy - kaseciak + opisana już zmieniarka.
Rozwiązanie wg mnie b.dobre, bo ani tego nikt nie ukradnie, ani nie ma problemu z CD, mp3 by się przydało, ale nie zamierzam w takie rzeczy inwestować ;)
Generalnie polecam, pytanie czy znajdziesz do tego samą zmieniarkę w dobrej cenie...

pozdro :agent:

bcn
04-11-07, 11:40
czy taka zmieniarka (http://www.aukcja.interia.pl/show_item.php?item=261987594) by byla ok? nie ma napisane, czy do civ pasuje. reggie, moglbys wrzucic zdjecie tej swojej zmieniarki? Jest montowana pionowo? ??