PDA

Zobacz pełną wersję : kolektor ssacy z d16z2 do d14a3 prosze o rade



pakerromek
07-01-13, 10:38
witam posiadam silniczek d14a3 i chciałbym do niego załozyc kolektor poziomy ssacy od z2 czy sa jakies utrudnienia .:confused: czy da rade .pisze dlatego ze akurat mam taki kolektor.wiem ze podejdzie od z6 i b7 ale chodzi mi konkretnie o ten przypadek.pozdrawiam .

Lune
07-01-13, 11:25
Cześć,
Musiałbyś przełożyć swoją przepustnicę ( bo jest krokowy na 3 piny ) i rozwiercić w niej jeden z otworów ( chyba, najlepiej jakbyś pomierzył, bo ja przykładałem i tak na oko tylko jedną trzeba :) ), bo w kolektorach d16z2/a6 (PM6) jest inny rozstaw niż w pozostałych kolektorach. Zaślepiasz lub zostawiasz niepodpięty krokowy z Z2, to samo z Fast Idle sensor na tyle kolektora. Przełoż sobie też regulator ciśnienia na listwie, bo obd0 ma inne ciśnienie na listwie. Zaślepiasz też niepotrzebne wyjście na podciśnienie z przodu kolektora ( to co idzie na tą gruchę od przepustnicy Z2). Oczywiście wtryski przekładasz swoje. I to chyba tyle :)

pakerromek
07-01-13, 11:30
spoko bede modził mam w domu na stanie jeszcze przepustnice od d14a5 tam był poziomy moze byc ta przepustnica do kol z2 zamocowana.....:confused:

Lune
07-01-13, 11:33
Jeżeli ma krokowy na 3 piny na przepustnicy to bez problemu :)