PDA

Zobacz pełną wersję : swap regulacji kierownicy EG3



remo_02
04-01-13, 22:41
Witam.
Mam pytanie czy da się zrobić swap regulacji wysokości kierownicy np.z coupe do hb Vgen??
Jeśli tak to czy dużo z tym rzeźby będzie?
Moja kiera strasznie wyje w góre i meczą mi sie rece w trasie, u kumpla w coupe jest bosko bo sobie może obniżyć a ja jak w starze mam:(

Lune
05-01-13, 11:13
Kupujesz kolumnę z regulacją, do tego osłona ta od spodu lub wycinasz w starej miejsce na tą dźwignię od regulacji. Tyle :) Aha, i zostaje jeszcze kwestia przełożenia stacyjki, ale to raczej dasz sobie radę.

remo_02
05-01-13, 13:00
Wszystko fajnie tylko czy taki setup bedzie p&p,gdzies na forum rzucilo mi sie w oko o kolumnie ze jakas grubsza jest czy cos ale nie bylo konkretnej odpowiedzi.Pasuje to pomierzyc ale zima i sie nie chce:)Moze ktos ma taka regulowana i podpowie co i jak?

michalekbmw
05-01-13, 17:04
no troche czasu ci to zajmie bo kilka srobek jest do odkrecenia kolumna pasuje p&p z eg5 del sola itp.. nie jest to trudna rzecza lecz pracochlonna

remo_02
05-01-13, 18:04
michalekbmw poszło pw:)

Lune
05-01-13, 20:06
Przecież Ci napisałem, że podchodzi bez problemu... n/c.. Sam robiłem taki zabieg. Tyle, że akurat z powodu luzów w starej bez regulacji.

Syszka
12-11-13, 20:54
Odświeżę kotleta.
Mam możliwość przełożenia regulacji kierownicy z sedana V gen EG8 do mnie EG3 czy jest to zamienne?Nie chciałbym się darmo narobić:-)