PDA

Zobacz pełną wersję : licznik



jamal
20-07-05, 23:18
Witam was panowie i panie wiec moj problem polega natym ze zakupilem licznik z obrotkiem do hondy civic 95r d13b2 w orginale niebylo obrotka i po 1 czy pretkosciomierz ma jakies przeklamania chodzi o pretkosc bo jakos mi sie zdaje ze ma bo jakos te pretkosci sa podobne ale zdaje mi sie ze niedokaca a 2 sprawa polega natym ze jak przekrece kluczyk w stacyjce to wskaznik paliwa powoli idzie do gory i tam zostaje na najwyrzszym poziomie co to moze byc ?

wieshaq
21-07-05, 08:24
zjedza cie za to pytanie bo bylo juz wiele razy.

dobrze ci sie zdaje ze jest male przeklamanie bo sa inne przelozenia na skrzyni. przeloz tarcze z mechanizmem tak jak jest w calosci ze starych zegarow od eg3.
3 srubki.
co do paliwa to lipa. nie mam pojecia. nie slyszalem nigdy o takim czyms. a na staych zegarach bylo dobrze?

emg
21-07-05, 09:11
wskaźnik paliwa też przełóż

wieshaq
21-07-05, 09:11
nie da rade bo jest inny uklad w zegarach bez obrotki

siemaR
21-07-05, 10:19
wskaznik paliwa powoli idzie do gory i tam zostaje na najwyrzszym poziomie co to moze byc ?
masz pełny zbiornik wahy i jeździsz na gazie? ;) może pływak jakoś się podwiesił?

wieshaq
21-07-05, 10:25
nie no to chyba chlopak by nie zadawal tego pytania :-))))

plywak moze sie rzeczywisicie podwiesil ale to bylby dziwny zbiego okolicznosci bo podejrzewam ze na starych zegarach bylo ok.
moze ktos ci sprzedal uszkodzone. ja takm swoje podlaczylem zanim dalem chajc

jamal
21-07-05, 10:36
ok dzieki wiec przeloze ze starego licznika
prosze o zamkniecie

wieshaq
21-07-05, 10:39
benzyny nie przelozysz

jamal
21-07-05, 10:40
wiem ze nie no mechanizm jest wiekszy ale moze faktycznie plywak sie zawiesil bo wczesniej na starych zegarach byla wskazowka ulamana i niemialem sprawnej dzieki chlopaki