PDA

Zobacz pełną wersję : nakrętki do kół



tomek_m
25-10-07, 19:36
Panowie pytanie co prawda proste jak metr drutu w kieszeni i nie chcialbym nim zasmiecac forum, ale odpowiedzi potrzebuje na wczoraj i moze ktos mnie poratuje: gdzie we wroclawiu kupie sruby (wlasciwie nakretki) do mojej hondy do stalowych felg? i czy to mogą byc sruby z dowolnego auta czy koniecznie z hondy?

Lcfr
25-10-07, 19:49
musza by pókoliste

wejdz na allegro np. i poszukaj czy ktos np. nie sprzedaje z wrocka...

karpik85
25-10-07, 23:18
To ja sie podłącze i zapytam na szybko bo szczerze to nie chce mi sie szukać.
Mam u siebie alufelgi i do nich nakrętki stożkowe, na zime zakupiłem sobie oryginalne Hondowskie trzynastocalowe felgi stalowe i tutaj moje pytanie: czy moge te felgi stalowe przykręcić nakrętkami ze stożkiem czy musze szukać do nich nakrętek półokrągłych ??

Grego-R
26-10-07, 01:03
To ja sie podłącze i zapytam na szybko bo szczerze to nie chce mi sie szukać.
Mam u siebie alufelgi i do nich nakrętki stożkowe, na zime zakupiłem sobie oryginalne Hondowskie trzynastocalowe felgi stalowe i tutaj moje pytanie: czy moge te felgi stalowe przykręcić nakrętkami ze stożkiem czy musze szukać do nich nakrętek półokrągłych ??

Jak wspomniano powyżej, do felg stalowych stosuje się nakrętki półkoliste.
Zachecam do zapoznania się z poniższym tematem:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?p=314615#314615

karpik85
26-10-07, 12:20
Dzięki wielkie, teraz już mam wszystko wyjaśnione, jade szukać nakrętek półkolistych do stalówek...

poohcik
26-10-07, 14:25
Ja do swoich alusów po dłuższym szukaniu (allegro i net) kupiłem w ASO. I wyszły całkiem niedrogo (80 zeta/20szt). Półkoliste. made in japan :D