PDA

Zobacz pełn± wersję : Zderzak



Devil
20-07-05, 13:59
Witam,
Mam nietypowe pytanie szulalem ale nie znalazlem nigdzie tego w arch jesli ktos wie gdzie to prtosilbym o namiary. Przejdzmy do sedna sprawy... miealme kilka dni temu dzowna moja Honda no i mam rozbebeszony caly przod. Czesc mam juz zalatwiona ale sprawa zderzaka.... Cyz pasuje do cifa zderzakl od CRXa? slyszalem ze tak ale czy ktos juz probowal takiego myku i ewentualnie czy jest tam duzo do przerabiania... no i ostatnie pytanie jak to sie ma do tej listwy metalowej miedzy zderzakiem a lampami... Bede wdzieczny za jakie kolwiek podpowiedzi./.... pozdrawiam

przemir
20-07-05, 14:13
pasowac bedzie po przerobkach - wiec nie zabardzo wiem o co Ci chodzi - bo na poczatku rozumiem ze ktos Ci powiedzial ze pasuje /ale pasuje bez przerobiki?/ a dalej piszesz ze wiesz ze trzeba przerabiac - to w czym problem?

- wywalasz listwe metalowa - przedluzasz blotniki i prawie gotowe

Devil
20-07-05, 14:36
kuzyn moj mial ceerke i z cifa do ceerki pasowla bez zniczego tylko byla dziura zamiast tej listwy ale czy w 2 strone bedzie paswoalo to nie wiem.... dlatego zapodalem pytanie... nie mam mozliwosci przymierzenia tego gdyz nie mam skad wziac zderzaka z czeka mnie zakup nowego... z moich wyliczen taniej dostane zderzak od ceerki ajk do cofa bo tutaj musze kupic jeszce ta metalowa listwe..... dzieki sliczne za odpowiedz bede dalje kombinowal

przemir
20-07-05, 14:43
to ja wykorzystam auta naszych klubowiczy by Ci to zoobrazowac
http://www.republika.pl/martinns/3.jpg
http://img124.echo.cx/img124/6613/14xj1.jpg

Devil
20-07-05, 15:03
na moje bedzie pasowalo bez wiekszych przerobek dzieki slicznie za pomoc

przemir
20-07-05, 15:20
na twoje co? to jest ponad ok 1,5cm roznicy

Pati
20-07-05, 22:19
masz jakies krzywe oko. kiedys tez myslalem ze bedzie, ale nie bedzie. trzeba troche porzeĽbić.

Devil
22-07-05, 19:06
no ja i tak mam caly przod do zorbienia... wiec poprawki calkiem mile widziane... no chyba ze wyrwe gdzies zderzak od cifa i ta metalowa listwe...wtedy nie bede kombinowal... dzieki za info