PDA

Zobacz pełną wersję : Cieknie olej i woda



Krzysiek_18
23-10-07, 21:21
Witam.
Civic 1.5 16V V gen.

Wyminilem simeringi na półośkach i w dalszym ciągu cieknie mi tam olej, czym to jeszcze moze byc spowodowane???
Mam na razie zalana wode w chlodnicy. I w okolicach paska rozrzadu kapie mi woda, co to moze byc?? Czy to cieknie z pompy wody? Nie za bardzo umiem okreslic skad dokladnie bo nie wiem jak to opisac... :-)

pozdrawiam

Lcfr
23-10-07, 21:40
W I w okolicach paska rozrzadu kapie mi woda, co to moze byc?? Czy to cieknie z pompy wody? Nie za bardzo umiem okreslic skad dokladnie bo nie wiem jak to opisac... :-)

pozdrawiam

moze byc pompa.................

Krzysiek_18
24-10-07, 08:23
A ciezko jest zrobic ta pompe? Bo jak juz to by byla uszczelka do wymiany, tak?

Cookee
24-10-07, 10:38
do co wody to na pewno pompa wody.. co do oleju wejdz pod auto wyczysc wszystko dokladnie zeby bylo sucho jedz sie przejedz na 10 min wroc na kanal i zobacz gdzie dokladnie cieknie jezeli sa nowe zimeringi to niemozliwe by lecialo z przegobow zobacz czy miska jest dokręcona zobacz skęd leci olej moze tez byc z korka jakiegos w najgorszym wypadku moze leciec ze skrzyni.. zobacz najpierw dokladnie gdzie potem bedziemy myslec :afro: :d

Krzysiek_18
24-10-07, 18:35
Olej ciekl bo jest wybite lozysko w skrzyni, a wczesniej nie zwrocilem uwagi... W takim razie zamykam temat. Dzieki wszytkim za pomoc. Pozdrawiam :-)