PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2 i instalka gazu II gen.



NFS
19-07-05, 18:33
Czy to prawda ze do tego silnika nie da sie zainstalowac instalacji gazowej II generacji(silnik krokowy na wężu, zamiast pokretła)? Bylem dzis u gazownikow i powiedzieli mi ze nie da rady zalorzyc nic innego jak tylko zwykłą instalacje do gaznikowca :? Koles powiedział ze nie da rady bo instalka musi miec opcje wypalenia resztek beny z gaznika. Mowil tez ze w tym silniku nie da sie zrobic odciecia pompy paliwa na czas chodzenia na gazie.
Najsmieszniejsze w tym jest to ze tydzien wczesniej byłem u innego gazownika ktory powiedział:"Skoro jest lambda, to musi byc instalka z kompem i silnikiem krok. I taką sie zainstaluje."

Już sam nie wiem co o tym myslec...

PS:przeczytalem wszystkie wątki odnosnie gazu w d13b2 i nadal jestem w kropce.

ARTX
19-07-05, 19:24
tu jest gażnik wiec nie ma kompa i jak sam wiesz zakladasz instalke I gen, zreszta było juz duzo razy o LPG :twisted:

NFS
19-07-05, 19:47
chodzi o instalke z silnikiem krokowym sterowanym kompem do gazu na podstawie odczytow z sondy lambda

Zarzycki
19-07-05, 21:47
jAK TO w D13B2 NII MA KOMPA?A co to jest pod stopami pasażera obok kierowcy?

jamal
19-07-05, 23:32
jesli jest sonda lambda jest i komp jak je komp to i idzie podlaczyc instalke IIgen. ale po co ci komp w gazie?zakladasz instalke z pokretlem i tez ladnie chodzi :) i i kasy zaoszczedzasz:) mi na gazie w d13b2 smiga 180km/h na prostej na najprostrzej instalce :D ale niepytajcie dlaczeg 180 :]

JAPAN
20-07-05, 11:04
No to sie pochwal Jamal :-)

jamal
20-07-05, 23:13
jeszcze niejest do kaca porobione jak zrobie storzek i jeszcze jedna sprawe to pojade na hamownie i zapodam wykresik :) no i sie pohwale co w nim zrobione :)

merfi
21-07-05, 13:39
Artx: gaznik elektronicznie sterowany - nazwa mowi sama za siebie :wink:

Jamal: sciagnales ogranicznik obrotow :o

jamal
21-07-05, 22:43
w d13b2 niema takiego czegos jak ogranicznik obrotow silnik kreci do 9k :) czego niepolecam ale fakt faktem