PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana tapicerki - podłogi



Driverr
19-10-07, 12:27
Witam.
Chciałem sie dowiedzieć czy ma może ktoś namiary na ludzi, którzy robią wykładzinę. W mojej Hondzie jest szara a chciałbym mieć czarną. Nawet pranie nie pomogło a wygląda nieciekawie, więc gdyby ktoś potrafił pomóc to byłbym wdzięczny. W internecie to tylko ludzie robią fotele i boczki drzwi, pulpity i deski rozdzielcze a wykładziny już nie :(

Lcfr
19-10-07, 12:50
najlepiej kupić używke od handlarzy w dobrym stanie...
niestety jest to towar deficytowy=także drogi...



zrobić moża sobie wykładzine jak sie ma troszke zdolnosci ze zwyklej kupnej
naprawde moze to wyjsc dosc dobrze jezeli się troszke przyłozyc (i dobrze ułozyc)
jednakze bedzie widac ze nie jest to oryginał
ja kładłem nowe wykładziny w autach do których nie mozna raczej było dostac nawet używki (merc z 1963r czy warburg) i koszt wychodzi w zaleznosci od wykladziny...

dymek
19-10-07, 16:19
Słyszałem patent z malowaniem sprajem szarej na czarno, ale nie sprawdzałem efektów.

Driverr
19-10-07, 22:15
Chyba tego nie zrobie, ale zastanawiam sie nad farbami do materiałów

Sebulerbin
19-10-07, 22:16
Słyszałem patent z malowaniem sprajem szarej na czarno, ale nie sprawdzałem efektów.

Szczerze to też nie miałem tego patentu, jednak słyszałem, że bardzo szybko się wyciera taki spray z wykładziny i efekt jest w sumie nieciekawy:/

!markos
19-10-07, 22:37
kupic czarna uzywke i po problemie

nelq
19-10-07, 22:43
Kupić czarną używaną, ewentualnie jakiś porządny barwnik do materiału.
A jak koniecznie chcesz to poszukaj w okolicy jakiegoś tapicera. Nawet jak nie będzie się zajmował samochodami to jak pogadasz to zrobi ;)