PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przepustnicą b16a2 ek4



przemoc666
08-12-12, 15:32
Mam mały problem z przepustnicą. Zabrałem się za czyszczenie, po wszystkim chce poskręcać, przymierzam nową uszczelkę którą zakupiłem w hapartsie, a tu okazuje się że nie pasuje. Czy ktoś mógł by mnie oświecić co jest grane, może przepustnica od innego silnika (kupiłem hondę raczej niedawno), albo zła uszczelka.

http://s9.postimage.org/85xg5crv3/Zdj_cie0126.jpg

zdj z uszczelką

http://s12.postimage.org/692f7pl7x/Zdj_cie0129.jpg

jakość trochę słaba ale widać co trzeba

z góry dziękuję

marcinz125
08-12-12, 21:21
Może faktycznie złą kupiłeś?? Ale prawie pasuje;)

AlexPKS
08-12-12, 21:24
Prawie pasuje :D

Nie no kompletniee nie to :)

sebastanlec
08-12-12, 22:20
to jest właśnie haparts, jak czytałem ze pierścieni TP sa na pierwszy montaż to myslałem ze walne a wczesniej pisali ze rikken idzie na pierwszy montaz, i dlaego nie kupuje od nich tych OEM-owych czesci, wole swoje sprawdzone firmy

Gr4b3Q
08-12-12, 23:20
Sprzedali Ci uszczelkę do dobrego silnika tylko nie ten rocznik ;) Szukaj do B16A2 po '95.

przemoc666
09-12-12, 00:27
Gr4b3Q - tak coś czułem żeby nie korzystać z ich katalogu, lichutkiego swoją drogą, tylko zadzwonić jak zwykle i powiedzieć co chcę. Narazie wyciąłem sobie z brystolu i też charczy.


to jest właśnie haparts, jak czytałem ze pierścieni TP sa na pierwszy montaż to myslałem ze walne a wczesniej pisali ze rikken idzie na pierwszy montaz, i dlaego nie kupuje od nich tych OEM-owych czesci, wole swoje sprawdzone firmy

Tak przy okazji to myślałem że rikkeny to dobra opcja, sebastanlec możesz polecić jakieś inne pierścienie bo będę na wiosnę robił średnio duży remont silnika min. pierścienie i chcę żeby było jak należy.

sebastanlec
09-12-12, 14:18
ja zakładam tylko rikkeny u siebie i w innych hondach które robiłem i nikt nie przyjechał i nie powiedział ze olej bierze a zrobili juz po pare tys km i tylko to polece tak samo jak panewki NPR bo są w miare tanie i dobre

Haparts
13-12-12, 11:49
to jest właśnie haparts, jak czytałem ze pierścieni TP sa na pierwszy montaż to myslałem ze walne a wczesniej pisali ze rikken idzie na pierwszy montaz, i dlaego nie kupuje od nich tych OEM-owych czesci, wole swoje sprawdzone firmy

To jest właśnie Haparts? Nie rozumiemy tego sformułowania. Jeżeli z częściami, które Pan u nas zakupił jest coś nie tak, najpierw należy sie skontaktować z nami, rozwiązalibyśmy ten problem z pewnością szybciej niż forumowicze, którzy nie zawsze mają pojęcie o tym, co piszą. Faktycznie, katalog na naszej stronie internetowej obejmuje tylko Civici IV oraz V generacji mimo, że od ręki mamy części do praktycznie wszystkich silników sotosowanych w Civicach. Pan też zamówił uszczelkę do B16A2, ale do V generacji CIvica i to nasz błąd - faktycznie nie wspomnieliśmy o tym na stronie produktu za co przepraszamy.

Po drugie - pierścienie TP były stosowane na pierwszy montaż, proszę nie "walić". Na pierwszy montaż były stosowane pierścienie wielu producentów. Proszę kupować części, gdzie Pan sobie życzy, ale nie ma Pan prawa siać na forach internetowych fermentu, że nasi specjaliści nie mają wiedzy, bo jest zupełnie inaczej.


Gr4b3Q - tak coś czułem żeby nie korzystać z ich katalogu, lichutkiego swoją drogą, tylko zadzwonić jak zwykle i powiedzieć co chcę. Narazie wyciąłem sobie z brystolu i też charczy

Zachęcamy do koszystania z naszego katalogu, jest to jedyny katalog na świecie, tworzony "wlasnoręcznie", który w tym momencie - po wykryciu błędu z uszczelką przepustnicy do B16A2 - nie zawiera już żadnego błędu, poza tym zawiera wszystkie modele i silniki Hond Civic IV i V generacji przeznaczonych na rynek NIEjapoński i NIEameryki północnej, a nie tylko te najpopularniejsze. Niebawem pojawią się w nim kolejne generacje, nad któymi stale pracujemy.


Tak przy okazji to myślałem że rikkeny to dobra opcja, sebastanlec możesz polecić jakieś inne pierścienie bo będę na wiosnę robił średnio duży remont silnika min. pierścienie i chcę żeby było jak należy

Zamontuj w takim razie ORYGINALNE pierścienie RIKen (które do tej pory tylko my mieliśmy w sprzedaży w Polsce), lub ORYGINALNE pierścienie TP (wiedząc, że 80% rynku tych pierścieni w Polsce to podróbki).