PDA

Zobacz pełną wersję : Pasek rozrządu Mitsuboshi



Fawor
15-10-07, 18:21
Witka,
To nie kolejne pytanie z serii 'czy jest dobry' ;) Mam taki problemik: zakupiłem na allegro zestaw w postaci paska Mitsuboshi i rolki NSK do D14Z1/2. Po otwarciu paczki pojawia się ładne pudełeczko z napisem w/w marki paska, ale po otwarciu na samym pasku widnieje tylko 'made in Singapur' i oznakowania numeryczne. Może jestem przewrażliwiony, ale czy ten pasek aby na pewno jest Mitsuboshi? Nie chcialbym wkładać do auta czegoś niepewnego, a może ktoś już się z tym spotkał.

z góry dzieki
pozdr

skolopendra
15-10-07, 18:37
'made in Singapur'
to prawie jak z honda
....nie każda jest z japoni................. ;)

slawekjurecki
15-10-07, 22:28
wiesz ja też niedawno wymieniałem pasek w swojej Hondzie i zdecydowałem się na zamiennik właśnie Mitsuboshi! z tego co pamiętam a muszę dodać że kupowałem go w sklepie z japońskimi częściami to widniał na nim napis Mitsuboshi !! !! ale przecież nie sam napis jest ważny - każdy pasek który jest zamiennikiem pewniej jest wymienić po 60 tys. km, bo w sumie tylko ASO Hondy da ci gwarancję na 100 tys km jeśli założysz oryginalny pasek i to właśnie u nich! a tak na marginesie to na prawdę ważna jest liczbą ząbków co w przypadku mojego d15z6 wynosiło coś około 60 kilku ale nie pamiętam dokładnie - musiałbym sprawdzić :d Pozdrawiam

emg
15-10-07, 22:34
ma takie gwiazdki gdzies koło nazwy?? to mitsuboshi

p.s. mnie taki strzelił po 20k:D

agent_lol
16-10-07, 08:41
dobra firma, na moim pasku też pisało "made im singapur " :), a był to org mitsuboshi w jezeli dobrze pamiętam niebieskim pudełku :)

Fawor
16-10-07, 11:54
podziękował panowie. Wygląda na to, że wszystko sie zgadza i mam 'oryginalną podróbkę' :)

pocieszenie ze strzałem na szczęscie będzie dotyczyło już następnego właściciela :aloha:

pozdr!