PDA

Zobacz pełn± wersję : b±ble z wod± na lakierze



azarro
14-10-07, 20:04
słuchajcie ostatnio samodzielnie pozbyłem sie dwóch małych spręzynuj±cych b±bli na nadkolu, zostały wycięte do gołej blachy, oczyszczone potraktowane podkładem pod lakier i pokryte lakierem niestety po około 3 tyg znowu pojawiły sie dwa małe b±belki z wod± co zrobić aby pozbyć sie nawrotu takich rzeczy?nie wiem czy bawic sie samemu czy raczej oddac hanie w ręce fachowca.pozdrawiam

skolopendra
14-10-07, 20:33
b±bli na nadkolu, zostały wycięte do gołej blachy,
a z drugiej strony blachy wyczy¶ciłe¶ i zakonserwowałe¶ też............................. :agent:

azarro
14-10-07, 22:08
z drugiej strony nic nie było, zastanawia mnie to iz delikatnie odkleiła mi sie uszczelka na nadkolu (bable s± blisko) i może ponownie dostała sie tam wilgoć-woda a nien zd±zyłem jej przykleić

skolopendra
15-10-07, 18:35
odkleiła
ona nie jest przyklejana.............. ;)
wymaluj od ¶rodka ,a na zewn±trz oskrob raz jeszcze i pomaluj ¶rodkiem
BRUNOX EPOXY
............................

azarro
15-10-07, 23:11
faktycznie listwa jest nakładana dostał się piach jako¶ od spodu pod uszczelkę i nie chciała doj¶ć zdjałem oczy¶ciłem i jest teraz gitarka, dzisiaj ponownie zabrałem sie za te bable generalnie jest zdrowa blacha bez sladu rdzy ani tam takich innych rzeczy od spodu też ale na wszelki wypadek też tam zabezpieczyłem takim czerwonawym płynem gęstym który kupiłem w sklepie z lakierami podobno własnie do tego rodzaju rzeczy...dzieki za podpowiedzi raz jeszcze i pozdrawiam