PDA

Zobacz pełną wersję : Maglownica civic EG3 '95 -> zamiana na taka z VTI



Javo
13-10-07, 16:17
Problem w tym ze moj civic ma seryjna maglownice od 1.3, bez wspomagania. Auto na zakretach mogloby prowadzic sie lepiej gdyby mu zmnienic przelozenie. Aktualnie od oporu do oporu sa prawie 4 obroty i chcialbym to zmienic ;)

I mam takie 2 pytania:

1) Czy przelozenie w maglownicy bez wspomagania jest takie samo jak w takiej ze wspomaganiem?

2) Czy jak pierwotnie nie mialem wspomagania (EG3 :D) to moge zalozyc magiel ze wspomaganiem? Np od VTi? Zaznaczam ze nie zalezy mi na wspomaganiu, moze nie dzialac, byle zmniejszyc ilosc obrotow od oporu do oporu :d

Lcfr
13-10-07, 21:05
2) Czy jak pierwotnie nie mialem wspomagania (EG3 :D) to moge zalozyc magiel ze wspomaganiem? Np od VTi? Zaznaczam ze nie zalezy mi na wspomaganiu, moze nie dzialac, byle zmniejszyc ilosc obrotow od oporu do oporu :d

co do przełozenia nie wiem...
a co do przekładki magla to jak juz przełozysz to działac musi-bez paska (zasilania) wspomagania zatrzesz wszystko...
czyli trzeba jezdzic z działąjacym... (no chyba ze na chwilke )....

Spider
13-10-07, 21:22
Ale to jak...kupuje maglownice ze wspomaganiem...i co jeszcze ,żeby było wspomaganie w d13b2?

No i tak jakie zgrubnie koszty za całość...


Jak jest gdzieś na forum takie pytanie i na nie odpowiedź :hinczyk: ...to nie bijcie.. ;)

Lcfr
13-10-07, 21:23
Jak jest gdzieś na forum takie pytanie i na nie odpowiedź :hinczyk: ...to nie bijcie.. ;)

jest odpowiedz..
nawet na ostatnich 2 stronach w techniczym chyba

tutaj dokładnie: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=37310&highlight=wspomaganie

Spider
14-10-07, 09:27
No, więc dziękuje za pomoc!!! :hinczyk:

Javo
14-10-07, 10:37
Ja tez dziekuje ;)