PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowy przegląd w ASO.



The Stig
12-10-07, 16:36
Witam, dzisiaj w zetce usłyszałem reklame akcji bezpłatnych przeglądów aut marki Honda. Promoca zaczyna sie bodajrze od 15.10. Chciałem się coś więce o tym dowiedzieć co jak i gdzie, ale na stronie hondy ani widu ani słychu o tej akcji. Czy może ktoś zna jaąś strone z szerszymi informacami na ten temat? CZy taki przegląd obemuje sprawdzenie SRS-u? Chciał bym się dowiedzieć czy moge czuć sie bezpiecznie czy mam autko po wypadku a poduchy to pic. A jak ogólnie wrażenia z takiego przeglądu jak ktoś był na poprzedniej akcji to z chęcią poczytam. Z góry dzięki. Pozdro

Konrad84
12-10-07, 16:47
1. Temat o akcji jest założony w ogólnopolskich.
2. Akcja ma na celu przyciągnięcie klientów do autoryzowanych serwisów. Sprawdzają ogólny stan techniczny auta. Starają się wyłapać jakieś usterki które można by u nich naprawić, bo przecież dają 30 zniżki na części i robociznę.
Wystarczy zadzwonić do najbliższego ASO i się zapisać, tam też się dowiesz o szczegółach.
Wszystko.

The Stig
12-10-07, 17:25
Szukałem tematu ale jakośnie znalazłem więc założyłem owy. jak by co to mozna go zamknąć i wykasować jeżeli moderator tak zdecyduje.

A wie ktoś może czy przegląd obemuje podpięcie do kompa i odczytaie ew. błędów?

Sławek
12-10-07, 17:48
czy przegląd obemuje podpięcie do kompa i odczytaie ew. błędów
Nie obejmuje.
Błędy możesz odczytać sam- zrób samodiagnostykę i będziesz wiedział co i jak.

Łukasz007
20-10-07, 20:55
Tak, ja byłem. Polega to na tym, że sprawdzali mi stan auta. Daja taką kartę z zaznaczeniem czy nie ma jakichś przypałów. W moim przypadku ten darmowy przegląd obrócił się przeciwko mnie. Napisali mi, że tylna tylejka mocowania amortyzatora jest do wymiany, co wydawało mi się że to powód stukania w tylnym zawieszeniu. Efekt taki, że wydałem 400 zł na wymianę tylejki (+warto było wynienić dwie pozostałe oczywiście :)+wymiana śrub hondowskich bo tamte zapiekły się podobnież). A jak stukało tak stukało. Ogólnie pic na wodę. Jedyna zaleta, że jak będziesz sprzedawał to jakiś papierek masz, że dbasz o auto.