PDA

Zobacz pełną wersję : automatyczne szyby



kris79n
08-10-07, 20:37
mam pytanie mam honde 3 drzwiowa z szybami manualnymi,mam mozliwosc wyciagniecia z takiego samego modelu mechanizmu automatycznego.czy doze jest zabawy z taka zmiana ,czy raczej niewarto brac sie za to?

karpik85
08-10-07, 20:51
a szukałeś coś na ten temat na forum, czy odrazu walnąłeś nowy temat i to w dodatku w złym dziale ??

poszukaj to sie dowiesz, ze zabawy jest troche ale to nic trudnego i jak Ci się chce to zrobisz szybki bez większych problemów.

kris79n
08-10-07, 21:42
tak szukalem znalazlem kilka wypowiedzi ze mozna ale nic konkretnego jak to zrobic schemat podlaczen ewentualnie jakies linki ze zdjeciami.
jescze jedno pytanko.czy zakladajac zamek centralny na pilota z innego samochodu niemajac do tego zamku pilota mozna dopasowac w jakis sposob pilota do niego.czy to jest raczej malo prawdopodobne?

karpik85
08-10-07, 22:58
To zależy czy ten zamek centralny to był w tamtym aucie fabryczny czy dokładany. Jak fabryczny to na pewno sie da, tylko za jaką cene, a jak dokładany to też pewnie by się dało. Generalnie to może sie okazać, ze taniej i łatwiej kupić cały nowy komplet centralnego zamka i założyć.