PDA

Zobacz pełną wersję : Demontaż popielniczki



todziu
09-11-12, 16:08
Witam - jak wyciagnać popielniczke w civic VI gen 3D odkrecilem 3 śrubki nad popielniczka ale za cholere nie moge jej wyciaganc

dzieki

chudypiter
09-11-12, 18:29
Wymontuj całą konsolę na której trzyma się popielniczka ( plastik po środku po konsolą sterowania ogrzewaniem ) Zapraszam do zassania manuala: masz tam rozpisane wszystkie śrubki.

todziu
09-11-12, 20:27
Leciałem wg. tego tutka. http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?936-Demontaz-konsoli-w-civicu-6gen&highlight=Demontaz+konsoli odkręciłem dwie górne śrubki pod ogrzewaniem szyb i awaryjnymi odkręciłem też 3 śrubki o góry z popielniczki do polowy mozna sciagnac panel nawiewu ale podejrzewam że zostala jeszcze jedna śrubka do odkrecenia ale trzeba zdemontowac popielniczke - i tutaj problem JAK ? po odkreceniu 3 śrubek popielniczka jest luźna "lata" ale nie moge jej wyciagnac

chudypiter
09-11-12, 23:14
Żeby odkręcić ten środkowy plastik z popielniczką odkręcasz plastik pod kierownicą nad nogami kierowcy, masz wtedy dostęp do śrubki po lewej stronie na górze i dole które trzymają lewą część plastiku środkowego z popielniczką. Po stronie schowka też są dwie śrubki góra oraz dół. I upieram się, żebyś ściągnął manuala masz tam rozpisane wszystkie śrubki na obrazku strona 20-67.