Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Wycieraczka tylna - Problem ....



Prezes156
09-11-12, 01:28
Witam serdecznie , wracając dzisiaj z pracy włączyłem wycieraczkę tylną i wytarła elegancko szybę więc ją wyłączyłem i kiedy włączyłem ją ponownie zaczęła wycierać bez przerwy z taką prędkością jak wycieraczki przednie na drugim biegu.... Wybaczcie może głupie pytanie ale... albo mam wrażenie albo zawsze były przerwy między cyklami wycierania a teraz nie ma ... czy zawsze tak było że działała non stop?? Bo już zgłupiałem normalnie i nie wiem czy coś się stało z nią czy jak??

davidcom
09-11-12, 01:32
U mnie jest bez przerwy. ale niezbyt szybko.

Prezes156
09-11-12, 01:34
No tak jak pisałem właśnie u mnie jest tak jakbyś miał przednie wycieraczki na 2 biegu....Ja wiem że dla niektórych może to jest głupie pytanie ale niedawno śmigałem Vectrą , w międzyczasie mam jeszcze Golfa IVi w każdym samochodzie inaczej a Honde mam 1.5 miesiąca i nie pamiętam właśnie czy zawsze tak non stop ścierała czy miała przerwy...

19Ryba10
09-11-12, 10:31
ja tez mam non stop ale nie zapier*** jak na 2gim biegu : D

djfania
09-11-12, 12:32
a mi smiga powoli a jak sobie chce to czasmi nawet sie potrafi nie wyłączyć :)

Ogólnie robie tak cyk i jedno przetarcie i off jak mamy dobre piórka :)

Prezes156
10-11-12, 19:45
No to może one po prostu tak mają;P djfania ja dokładnie tak samo robiłem cały czas a ostatnio nie chciało mi się cykać i zauważyłem właśnie że ona non stop chodzi ;)

spychu
11-11-12, 07:07
Wycieraczka tylna po przekreceniu przelacznika dziala non stop bez przerw az jej nie wylaczysz :)

Calkowicie normalne.

Bardziej niz stan piora wazniejszy jest stan sprezyny w ramieniu wycieraczki, zeby mialo ja co docisnac do szyby :)