PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana radia - Civic 2002



wani
12-07-05, 19:46
Za dwa dni stane sie szczesliwa posiadaczka slicznego Civica ;P jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju..
Czy to serwisowe radio da sie w jakis sposob wymienic na "zwykle"? Jesli tak to moze wiecie, gdzie mozna przeprowadzic taka operacje i ile to moze kosztowac?
Druga sprawa jest taka.. w tym Civicu jest kaseciak. Wiem, ze jest dostepne w sprzedazy tez radio na plytke.. ale czy jest jakis model na MP3??
Pomozcie mi ;P bede bardzo wdzeczna :]
Samochodzik jest naprawde super, ale to radio.. brrr ;/ Dodam jeszcze, ze to rocznik 2002.

A moze mi ktos powiedziec jakiej jakosci jest to radio ??? Czy dobrze czyta plyty i jak z jego czuloscia.. czy nie przerywa na kazdym wyboju? :>
http://www.motogazeta.mojeauto.pl/cms/content/repository/images/zdjecia2005/03-29/Honda_Civic_test7_d.JPG

havok
12-07-05, 20:12
Można zmienić radio bez bólu. Ceny zależą od montujących - w każdym razie w ASO zapłacisz dużo więcej (słyszałem coś nawet o 150PLN). Ja za montaż w 5 gen dałem 30 PLN.
Wybierać możesz we wszystkich (prawie) radiach na rynku, a ograniczeniem w wyborze będzie albo cena, albo parametry radia, albo czasem kolorystyka i generalnie "image" sprzętu (jak kto woli). Chyba, że musi to być oryginalne radio Hondy (czego akurat nie polecam, bo i drogo i nie warto.

wani
12-07-05, 20:37
Jeszcze raz dla jasnosci.. to radio jest wbudowane. W jednym serwisie sie dowiadywalam i powiedziano mi ze niby da sie to zrobic, ale bedzie to bardzo trudne i odradzano. Ja to widze tak.. trzeba wymontowac to wbudowane i wywiercic dziure, albo wstawic jakas wstawke, ktora bedzie spelniala fukcje kieszonki dla tego zwyklego radia. Nawet nie wiem czy da sie cos takiego zrobic.. na logike rozumuje ;)
W Oplu, ktorym jeszcze dwa dni pojezdze mam bardzo fajowe radio i nie chce sie z nim rozstawac.
Moze mozesz polecic jakies miejsce, w ktorym mi cos takiego zrobia.. w Warszawie?

Pati
12-07-05, 20:54
serwis powinien miec na stanie ramki pod normalne radio.

wani
12-07-05, 21:04
Czy ktos moze mi podac adres takiego serwisu (w W-wie) gdzie bede mogla uzystac profesjonalna informacje tak zeby to zalatwic i miec z glowy?? ;)

siemaR
12-07-05, 21:31
radio jest brrr bo jest na kasety? :D czy dlatego że jest brzydkie i nie podoba Ci się? Ramki raczej pod radio nie dokupisz w sklepie, bo będzie rzeźba żeby została oryginalna reszta zabudowy, zostaje prawdopodobnie tylko sklep w ASO, tel. np:tel. (22) 610-26-84 - autowitolin - sklep, autowest - 022/665 93 22 w.110 Zastanawiałaś się nad dołożeniem do tego radia po prostu zmieniarki na CD? czy taka opcja nie wchodzi w grę? Podumowując - uniwersalna ramka do zabudowy do kupienia w ASO, radio te które masz założysz praktycznie wszędzie jak już będziesz miała ramkę ;)
ps. przywitaj się w topicu do witania i uzupełnij profil :twisted: :P i jest podforum o car audio :D warna jej ;)

wani
12-07-05, 21:36
Radio nie jest nawet takie znowu brzydkie, ale kaseciaki mnie odstraszaja.. tym bardziej ze mam fajne radio, ktore z checia bym ujrzala na miejscu tego kaseciaka ;) Hm.. a wiesz moze ile kosztuje taka ramka??
Juz juz.. lece sie przywitac ;) A profil uzupelnie.. kiedys ;P

emg
12-07-05, 22:26
to my Ci pomożemy.. kiedyś ;P

ArtX/Jinjet thx

wani
12-07-05, 22:43
Hmm.. jak sie dowiem jak moge go skasowac to skasuje. A teraz to zycze wam dobrej nocy i uciekam. papa.

jinjet
12-07-05, 23:34
robi sie