PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z odpaleniem. Zapalil i padl.



maciex
31-10-12, 17:52
Witam mam powazny problem. Civic 1.8, 57kkm, odpalil i wyjechal z garazu noramalnie a potem umarl. Pali wszystkie kontrolki a po nacisnieciu start wydaje odglos plastikowy trrrr cos jak karabinek dla dziecka i wyskakuje na ekranie check system.

Co sie stalo i co zrobic zeby odzyl ?

Ordi
31-10-12, 18:06
Akulimator?

maciex
31-10-12, 18:07
Akuś jest wporzadku nowka

Ordi
31-10-12, 18:10
a ładowanie jest?
Btw. Nówka nie zawsze znaczy dobry. Zmierz miernikiem jakie masz napięcie na akumulatorze. Odgłos przy dopadalniu taki trrr trrr wydaje auto jak jest za słaby prąd lub jak padnie rozrusznik - automat przesuwa zębatkę rozrusznika ale nie ma siły zakręcić...

maciex
31-10-12, 18:20
Musze to spradzic zdalnie tlumaczac kobiecie..... zobaczymy

Ordi
31-10-12, 20:33
Musze to spradzic zdalnie tlumaczac kobiecie..... zobaczymy

POWODZENIA!!! :p

wirtold
31-10-12, 21:29
Miałem chyba coś podobnego, gdzieś tak półtorej roku temu. Samochód stał zaparkowany w dość wysokiej trawie przez jakieś dwie godziny, wieczór, chłodno, chyba trochę mokro. Wydawał jakieś dziwne, terkoczące odgłosy i nie chciał zapalić. Odpaliłem go... na pych ;) Zaskoczył praktycznie od pierwszego obrotu i nigdy więcej coś takiego mi się nie przydarzyło. Do dzisiaj się zastanawiam co to mogło być... zwierzę jakieś?

Bassmaster
31-10-12, 21:48
Musze to spradzic zdalnie tlumaczac kobiecie..... zobaczymy

Nie radzę. Moja nie dotknie niczego gdzie "mieszka" prąd a ampery, volty i waty są dla niej tak samo niezrozumiałe jak dla nas wyrywanie sobie brwi aby potem... namalować sobie brwi.

Ale i tak powodzenia!

4gotten
31-10-12, 22:04
miałem tak dwa razy kiedy rozładował mi się akumulator. Za każdym razem przez włączone oświetlenie wewnętrzne. Naładowanie akumulatora rozwiązywało problem.

TeeS1975
01-11-12, 01:01
Identyczny temat jest dosłownie 4 tematy niżej, zacznijcie szukac przed zalozeniem nowego tematu