PDA

Zobacz pełną wersję : jaka moze byc przyczyna....



maniak2007
29-09-07, 13:47
witam wszystkich klubowiczow.mam problem z obrotami w mojej Hance,bowiem gdy jest rozgrzana i jest na biegu jalowym to obroty potrafia spasc nawet do 400 a gdy zapale swiatla spadaja jeszcze wiecej, sa w granicach 300 nawet nie kiedy potrafi zgasnac:( moze to byc wina łozysk w alternatorze???lub moze wina komputera....pomozcie

HONDA Vgen w Hb silnik:D15B2


Pozdrawiam

skolopendra
29-09-07, 14:20
było ............. :szukaj:

gruszkin
29-09-07, 14:40
to moze ja Ci troche bardziej pomoge po pierwsze możliwe ze to silniczek krokowy(wyczyśc, na forum jest taki temat z czyszczeniem go) no i mozesz tez sobie podkręcic linke obrotów przy kolektorze ssącym , kazdy kto zna sie na mechanice zrobi to bez problemu:)

gryzmo
29-09-07, 19:38
Podkręcanie linki to nie jest dobry pomysł.Nie tędy droga.Ale od krokowca zacznij.

maniak2007
01-10-07, 19:26
Wyczyscilem dzisiaj silniczek krokowy i nie pomoglo ... :( dalej obroty sa niskie,a gdy zapale swiatla no to sa jeszcze nizsze,wiadomo ze jak sie wlaczy swiatla to jest lekki spadek obrotow...no ale nie az taki...a jak wlacze wszystkie odbiorniki pradu to honda ma minimalne obroty,az buda trzesie :( ktora czesc moze byc odpowiedzialna za wyrównywanie obrotow??


pozdrawiam