Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Akumulatory do 5gen 1.3 i 1.5



Infi
29-09-07, 11:35
czy kto moglby mi napisac jakiej pojemnosci byly fabryczne akumulatory w civicach hatchbackach 5gen
zalezy mi na oryginalnej pojemnosci i jesli ktos zna nazwe producenta aku. do
d13b2
d15b2
ps szukalem juz na forum ale tylko raz udalo mi sie znalez informacje ze bardzo trudno trafic na aku w oryginalnych parametrach i ze jedynie mozna kupic o zblizonych. jednak brak bylo informacji wlasnie jakie sa parametry tych oryginalnych

skolopendra
29-09-07, 12:03
43 ah

i jesli ktos zna nazwe producenta aku.
już nie przesadzaj :agent:

Infi
29-09-07, 14:03
nie przesadzam poprostu w ASO hondy w toruniu jak dzwonilem to mi powiedzieli ze oryginalnego nie maja i jakies zamienniki moga mi sprzedac dlatego pytam o to jaki byl oryginalnie

skolopendra
29-09-07, 14:18
idź do sklepu i kup 45AHw miarę dobrej firmy,i po kłopocie
w aso raczej nikt nie kupuje aku bo i po co ........................................... :bicie:

djibiza
29-09-07, 16:42
Jest dwóch producentów akumulatorów wstawianych do hond. Jeden to DELPHI a drugiego zapomniałem ale postaram sie przypomnieć i dam znać.

[ Dodano: Sob 29 Wrz, 2007 ]
PANASONIC :bicie:

marcin EZG
29-09-07, 18:51
ja kupilem Banner(austriacki) i kreci do tej pory ;)

seawater
29-09-07, 21:27
Banner rzeczywiście gites. Polecam (od 5 lat jeździ w moim dieslu zima/lato bez problemów). Ja włożyłem do swojego d13 jakiegoś Matrixa z supermarketu (popożarowy, wyjęty z polówki w której wybuchł pożar pod maską - nawet obudowę ma nadtopioną), w założeniu miał jeździć kilka dni aż nie kupię nowego bo stary padł i o dziwo to cholerstwo spisuje się tak dobrze, że nowego nie kupiłem i jeździ już ponad rok :D Chyba grunt to jednak porządne ładowanie.

karpik85
30-09-07, 12:13
Oryginalne były Panasonica i słyszałem o przypadkach, ze ludzie 15 lat (słownie: piętnaście) na nich śmigali, teraz już chyba takich nie robią :aloha:

SiwyCoupe
30-09-07, 17:47
ja w mojej starej hani mialem Panasonica i padl po 7 latach jednak przy -30stop.
pojemnosc byla bardzo mala 36ah(autko bylo bez klimy)