PDA

Zobacz pełną wersję : Del Sol nie grzeje



Xtas
24-10-12, 01:20
Witam,

2 miesiące temu miałem problem z uszkodzoną uszczelką przy pompie wody. Musiałem dojechać do domu 300 km więc kupiłem taki preparat uszczelniający w granulkach.
W domu wymieniłem rozrząd z pompą wody, termostat, i cały układ został przepłukany i zalany nowym płynem. Od tamtego czasu nie grzeje w środku.
Ciepły płyn przechodzi przez zaworek nagrzewnicy ( ten przy ścianie grodziowej) ale z powrotem już jest zimny wąż.
Zapchana nagrzewnica ? dawać ja do wymiany czy pokombinować coś z przepłukaniem samej nagrzewnicy?

Cholera mam nadzieje ze nie będę musiał zmieniać nagrzewnicy

Yotomeczek86
24-10-12, 01:41
Może zapowietrzona ? Albo zaworek jest uszkodzony. Sprawdź przy okazji termostat

zakit
24-10-12, 02:00
te durne proszki potrafia nie raz zalepiac wszystko co sie da.


juz nie raz czyscilem kanaly w glowicy, chlodnice i nagrzewnice po tym syfie.

Brylant1
24-10-12, 02:09
Kolega zakit ma racje, ten syf do uszczelniania na bank zablokował nagrzewnice. Może być cieżko ją udrożnić, najwięcej zabawy to będziesz miał z jej wyciągnięciem.

KAMIL21
24-10-12, 06:26
Przedmuchaj nagrzewnicę... ściągnij wąż ten który wchodzi do nagrzewnicy i ten który z niej wychodzi, do wchodzącego podłącz sprężarkę i puść mocny strumień powietrza. u mnie pomogło ;)

zakit
24-10-12, 16:51
powietrza lub wody, ja zawsze czyscilem to karcherem z nasadką cisnieniową. dobrze wyplukiwało ;)

KAMIL21
24-10-12, 17:47
u mnie było czyszczone powietrzem prawie rok temu i jak do tej pory jest dobrze ;)

Skoti
29-10-12, 17:03
Ten proszek to jedne wielkie.... również to samo przechodziłem tylko akurat mi zapchało co innego

KAMIL21
29-10-12, 20:30
I jak tam Xtas problem rozwiązany?