PDA

Zobacz pełną wersję : CIVIC COUPE 2001-2005 1.7 ES/LS



vankar
24-09-07, 15:32
Witam,

zamierzam kupic honde taka jak w temacie, zastanawiam sie czy ta z V-TECiem czy bez?

Jak ktos ma taka honde i moglby napisac jakie sa minusy i plusy tego autka.

interesuje mnie tez, a raczej jestem ciekawy jakie mody wprowadzilibyscie do tego samochodu za ~5tys. ? myslalem nad tlumikiem,utwardzenie moze dobrymi oponami.
jak juz napiszecie co to tez jakie :hinczyk: bo zastanawiam sie co bylo by najlepsze


pozdrawiam :)

Pati_crx
25-09-07, 00:54
Ja bym raczej szukał wersji ze 125-cio konnym VTECiem. Samochód ogolnie jest bardzo przyjemny i dość sztywny, tylko jak będziesz kupowal to patrz na numery silnika bo ludzie czasem wmawiaja, ze to jest akurat wersja 125KM, silniki te mają numer D17A2 i D17A9 . Był też 117 konny VTEC-E numer D17A6 bodajże, mocą może nie grzeszy, ale za to ekonomiczny :P. Jak będziesz kupowal wersje z USA (DX/HX/LX/EX) to nie zrób czasem mojego błedu i nie kupuj wersji z automatem bo te 5 tys. wydasz na przelozenie manuala :P. Za 5 tysi to mozesz zrobić dolot i kompletny wydech i pewnie zostanie Ci jeszcze na jakąś felge lub bagażnik dachowy (ostatnio bardzo modny element tuningu w VIII gen. :P). Autko pełen lans :czołg:

GENO
27-09-07, 12:54
Zapraszam do tematu :dalej: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=12381 :hinczyk:
Mnie kusiły soczewki ale po opiniach użytkowników takich lamp zrezygnowałem :/
Teraz zakładałbym xenony ;)