PDA

Zobacz pełną wersję : Bulgotanie przy hamowaniu?!



SpydeRR
24-09-07, 11:13
Witam,

mam dziwna opcje w swoim EG3, mianowicie przy hamowaniu (nie zawsze) slysze takie dziwne bulgotanie jakbym mial pod silnikiem 10litrowy zbiornik z woda wypelniony do polowy.

Dzieje sie tak z woda lub bez wody w chlodnicy.
Oleju jest full.
Plyny hamulcowe na full.


Nie wiem czy mam jechac z tym do mechanika zeby zagladal w hamulce ale tak na logike to tam nie bardzo ma co bulgotac.

Spotkaliscie sie z czyms takim? Co to moze byc? :)

Pozdro.

kris-cf
24-09-07, 12:20
A moze to paliwo w zbiorniku ??

SpydeRR
24-09-07, 12:22
A moze to paliwo w zbiorniku ??

z przodu? I tak nagle? po 10 tys? :d

skolopendra
24-09-07, 15:13
z przodu?

elektrolit w aku ;)

SpydeRR
24-09-07, 15:31
elektrolit w aku ;)

czyli musze jechac do mechanika :d

nelq
24-09-07, 17:34
A może z płynem hamulcowym coś nie tak i się gotuje? Czy jak to słyszysz to nie zmniejsza się zauważalnie wydajność hamulców?

SpydeRR
24-09-07, 20:16
A może z płynem hamulcowym coś nie tak i się gotuje? Czy jak to słyszysz to nie zmniejsza się zauważalnie wydajność hamulców?

no wlasnie nie bardzo, ale zobacze moze przy okazji wymienie bo pojecia nie mam kiedy helmut to robil

no ogolnie pojade jutro do mechanika, jak cos madrego powie to dam znac...

derekHC4d
25-09-07, 09:09
Może masz złudzenie, że dźwięk dochodzi z przodu. Równie dobrze woda może być w drzwiach lub o zgrozo w progach.

SpydeRR
25-09-07, 09:15
Może masz złudzenie, że dźwięk dochodzi z przodu. Równie dobrze woda może być w drzwiach lub o zgrozo w progach.

nie no drzwi ostatnio rozbieralem wszystko tam gra :)

derekHC4d
25-09-07, 11:36
Widziałem raz taki numer, że płyn hamulcowy wyciekał z pompy do serwa, potem jak zaciągał to silnik to były ciekawe efekty np silny dym z rury przy skręcaniu w lewo itp. Może u Ciebie są bulgoty :d

SpydeRR
25-09-07, 12:01
Widziałem raz taki numer, że płyn hamulcowy wyciekał z pompy do serwa, potem jak zaciągał to silnik to były ciekawe efekty np silny dym z rury przy skręcaniu w lewo itp. Może u Ciebie są bulgoty :d

cholera, ostra opcja :D

to jade do tego mechanika bez kitu :D