PDA

Zobacz pełną wersję : Filtr nawiewu



BlachaKSA
15-10-12, 00:17
Witam ostatnio przestał działać mi nawiew więc postanowiłem się do niego dostać i obadać co i jak . odkręciłem więc schowek i dostałem się do silniczka nawiewu i zacząłem czyścić wszystko co mogłem , zdjąłem również tą plastikową część znajdującą się między przednią szybą a maską i ukazał mi się filtr zasłaniający otwór który prowadził do silniczka nawiewu , był już usyfiony , a wyglądał jak taka harmonijka w prostokącie . Czytałem o filtrach kabinowych , ale z tego co znalazłem to znajdują się właśnie pod schowkiem a ja znalazłem taki podobny na górze obok maski, a pod schowkiem nic takiego nie miałem . Moje pytanie co to jest za filtr i skąd go mogę wziąć .
Pytanie numer 2 . Nie mam założonej osłony górnej na pasek rozrządu ,( dolna jest ) . Ostatnio zamówiłem osłonę i dostałem górną i dolną jednak okazało się że plastikowa część do której przykręca się górną osłonę paska ma pęknięte mocowanie , chodzi mi o tą część która znajduję się od wewnątrz rozrządu . Wszędzie szukałem tej części, ale jak toś ma na sprzedaż to tylko górną i dolną część a tej wewnętrznej nie ma , nie mam pojęcia skąd ją wziąć i nawet jak to nazwać .
Mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi inaczej tego nie umiałem wytłumaczyć