PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk - konsola środkowa



malarz84
20-09-07, 17:44
witam, mam Qpe z roku (koniec)96r
jak odpalam ogrzewanie tylniej szyby nie swieci mi sie lampka w przycisku ze jest włączony - pewnie spaliła się zarówka - wiecie moze jak to rozebrać? (to taki nie duzy okrągły przycisk)


pozdro
Grzechu

Konrad84
20-09-07, 17:58
1. Nie ten dział - dłużej czekasz na odpowiedź.
2. Zamiast "(koniec)96r" - mam 6 gen coupe
3. Zajrzyj do manuala.
4. Zobacz czy obramówka przycisku jest oddzielnie, czy w całości razem z kratką nawiewu i przyciskiem awaryjnych (nie widze na zdjęciach). Jeżeli oddzielnie to da się pewnie łatwo wyjąć. Osobiście zobaczył bym manual, żeby nie połamać.
Pzdr

malarz84
20-09-07, 18:01
mam manuala i szukalem cos na ten temat ale szczerze o przyciskach nie znalazłem, poprostu myslalem ze mial ktoś juz taki problem i nie bedzie dla niego porblemem napisac 2 zdania na ten temat.

wiem której generacji mam honde...

/pozdr

Konrad84
20-09-07, 18:05
poprostu myslalem ze mial ktoś juz taki problem i nie bedzie dla niego porblemem napisac 2 zdania na ten temat.
/pozdr

Jak byś miał taki problem w 5d to już byś pewnie zobaczył 15 odpowiedzi na ten temat.

Dla sprostowania - temat przeniesiony z działu 5D

dymek
20-09-07, 19:47
Przepaliła Ci się żarówka. Przycisk musisz delikatnie podważyć aż wyskoczy z zaczepów. Następnie z zegarmistrzowską precyzją rozbierz przycisk i włóż nową żaróweczkę lub diodę.

Phil
18-11-07, 12:53
Podłączę się bo problem podobny ale odwrotny :) Kontrolka od ogrzewania tylnej szyby świeci się cały czas, nawet jak jest wyłączona. Co może być przyczyną? Jakieś zwarcie? Dzięki za podpowiedzi.

gruszkin
18-11-07, 18:10
to moze byc zwara, a masz tak nawet na zgaszonym silniku?

Phil
18-11-07, 18:51
Tak, zawsze jak podświetlenie jest włączone kontrolka też się świeci.

gruszkin
19-11-07, 14:37
a jak jest wyłączony silnik ,zgaszone swiatła i wduszony przycisk ogrzewania tylnej szyby to swieci sie ?tzn mam na mysli tą diodke a nie caly fuzik wtedy.