PDA

Zobacz pełną wersję : stacyjka



ges
03-10-12, 23:39
dziś spotkała mnie rzecz dość zabawna i dziwna, kluczyk wypadł ze stacyjki na włączonym silniki a on nie zgasł, myślałem że to może przypadek ale zapaliłem znowu i wyjąłem kluczy , koniec końców mogę odpalić auto wyjąć kluczyk (bez przekręcania) a silnik nie gaśnie :eek:
miał ktoś coś podobnego ? o.O

SCKAPE
04-10-12, 02:20
ja miałem coś podobnego jak podłączyłem na krótko aparat zapłonowy;) ale kluczyka bez przekręcania nie udało mi się jeszcze wyciągnąć - mas tam coś spieprzone..

birchie
04-10-12, 07:39
miał ktoś coś podobnego ? o.O

Miałem taki numer w mojej starej Angielce. Wiem, że cos było nie tak, ale bywało nawet praktyczne ;) Autko się grzało zimą a ja mogłem je zamknąć i poczekać w domu :)

CieCHu_VI
04-10-12, 11:02
Masz wyrobiony kluczyk albo stacyjke:P Mam tak samo.

ges
05-10-12, 17:45
Miałem taki numer w mojej starej Angielce. Wiem, że cos było nie tak, ale bywało nawet praktyczne ;) Autko się grzało zimą a ja mogłem je zamknąć i poczekać w domu :)

patent dobry, będzie zima to wypróbuje :D


Masz wyrobiony kluczyk albo stacyjke:P Mam tak samo.

a robiłeś coś z tym, ? wymieniałeś albo coś , czy dalej tak masz i się nic z tym nie dzieje w sensie że pojawiły się jakieś jaja z odpaleniem czy coś ?

CieCHu_VI
05-10-12, 18:28
Chcialem wymienic stacyjne i kluczyki, ale za duzo roboty jak na razie. Takze jezdze i poki co jest dobrze> Podobnie mam w corsie na oryginalnym kluczyku, lecz jak wsadzilem zapasowy to nie wypadal... Wiec mozliwe, ze to wina tylko kluczyka.

Feniks333
05-10-12, 20:39
Przerabiałem to w golfie II, prawie rok tak jeździłem i nic się nie działo, a mina kumpla jak jechał moim samochodem a ja mu wyciągnąłem kluczyk... bezcenna ;)