PDA

Zobacz pełną wersję : roz...walony zamek



brum
14-09-07, 10:51
Witam
słuchajcie, wczoraj ktoś mi się próbował (lub też się mu udało :-() dostać się do mojej hondy rocznik 97. Czy wiecie jak można sprawdzić czy zamek do czegoś się jeszcze nadaje? Kluczyk do zamka wchodzi z większym oporem ale mogę ją zamykać. Naszczęście nią nie odjechali. Czy wiecie gdzie mi to mogą fachowo zrobić?
Dzieki z góry za info
pozdrawiam

lakazs
14-09-07, 11:35
Wimień zamek.

Aby nie wchodzić w koszty. Kup na allegro zamek i do niego kluczyk. Będziesz używał 2kluczy. Do drzwi kierowcy osobnego.

A jak nie to całość: Stacyjka, zamki do drzwi, klapa bagażnika.

skolopendra
14-09-07, 15:21
Naszczęście nią nie odjechali.

tak prędko zapewne nie odjadą ;)

zanieś wkładkę do naprawy ,poszukaj bo takie punkty są

Nowy Kubi
14-09-07, 16:06
Jedź do zakładu ARKA na mokotowie, Wiktorska czy gdzieś obok, boczna z puławskiej, naprawią zamek i zostanie Twoj klucz.

ferio
14-09-07, 23:52
to ja polecam zakład na dąbrowskiego. nie pamiętam nazwy, ale nie jest to chyba "arka" z postu powyżej, mimo iż te same okolice. jadąc od centrum skręcasz z puławskiej w prawo w dąbrowskiego i po około 150 metrach jest po prawej stronie mały punkt.

kiedys tata złamał kluczyk w stacyjce. cała naprawa kosztowała 100zł.
dziś szykowałem się na wymianę wszystkich zamków bo w moim nowym autku kluczyk zacinał się w stacyjce i nie otwierał klapy bagażnika ani drzwi od strony pasażera - tak jakby były to inne zamki. skończyło się jedynie na nowym kluczyku za 25zł i wszystko jest jak w nowym aucie. fachowiec i nie naciąga!