PDA

Zobacz pełną wersję : Nie odpala, brak kompresji



Skoti
13-09-07, 23:53
Hania z rana nie chciala zapalic. Najlpierw wymienilem aparat zapłonowy bo nie bylo iskry, pozniej swiece. Teraz iskra jest ale nadal nie chce odpalic. Gdy krece to tak jakby nie bylo swiec wkreconych w ogole nie ma kompresji. Komputer nie pokazuje bledow a paliwo do gażnika dochodzi.Do swiec paliwo również dochodzi. Z gory dziekuje za wszystkie rady

skolopendra
14-09-07, 14:18
w ogole nie ma kompresji

sprawdź wpierw czy na pewno niema

piotrstrojek
14-09-07, 16:03
Najlpierw wymienilem aparat zapłonowy bo nie bylo iskry, pozniej swiece

a zapłon to ustawiałeś ????

Skoti
14-09-07, 22:21
obojetnie jakby byl zaplon ustawiony musi zapalic.

Alchemiq
10-10-07, 20:41
ja mam ten sam problem ... wszystko już wymieniłem: palec, kopułkę, przewody, świece, akumulator..
im zimniej na dworze tym gorzej z odpalaniem..

dzisiaj było -1 ... i co? i nie odpaliłem!
bez dodawania gazu, z napompowaniem pedałem, krótko, długo, nic.. sam rozrusznik chodził..

odpaliłem dopiero koło południa...
czy problem rozwiązałeś?
co może się kaszanić?

evil_kid
11-10-07, 15:32
Też to mam, nie wiem co to jest , ale po dwóch pchnięciach(bez żadnej chęci zaskoczenia) pali praktycznie od razu z kluczyka :d

Raveland
11-10-07, 17:47
nalezy sprawdzic czy filtr paliwa nie zapchany, czy pompa paliwa podaje paliwo
moze byc jeszcze mozliwosc nieszczelnego serwa dlatego podczas odpalania nalezy zacisnac przewod i zobaczyc czy odpali czy nie

evil_kid
12-10-07, 06:11
nalezy sprawdzic czy filtr paliwa nie zapchany, czy pompa paliwa podaje paliwo
moze byc jeszcze mozliwosc nieszczelnego serwa dlatego podczas odpalania nalezy zacisnac przewod i zobaczyc czy odpali czy nie
Wydaje mi się, że jeżeli zapchany byłby filtr paliwa lub zwalona pompka to "jakieś" objawy występowały by cały czas, a nie tylko przy odpalaniu...

Raveland
12-10-07, 06:40
nalezy sprawdzic czy filtr paliwa nie zapchany, czy pompa paliwa podaje paliwo
moze byc jeszcze mozliwosc nieszczelnego serwa dlatego podczas odpalania nalezy zacisnac przewod i zobaczyc czy odpali czy nie
Wydaje mi się, że jeżeli zapchany byłby filtr paliwa lub zwalona pompka to "jakieś" objawy występowały by cały czas, a nie tylko przy odpalaniu...
i tu sie mylisz