Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Wycięcie katalizatora



thekrazy
17-09-12, 10:46
Witam,

noszę się z zamiarem usunięcie katalizatora i zasąpieniem go tłumikiem. Nie chcę też żeby auto zbyt mocno hałasowało. Czy lepiej jest kupić strumienicę (jak w linku poniżej)

http://allegro.pl/strumienica-katalizator-honda-civic-1-3-1-4-1-5-i2571018349.html

czy tłumik (będzie on wystarczająco cichy?)

http://allegro.pl/zamiennik-tlumik-katalizator-honda-civic-1-3-1-6-i2571018777.html

Dzięki za rady. Pozdrawiam.

dudi189
17-09-12, 22:38
ja też jestem po wymianie, nawet kupiłem u tego samego gościa co podałeś linki, jeśli liczysz na lepsze osiągi po wycięciu to muszę Cię zmartwić ale mi to nic nie dało, a wręcz przeszkadza gdy kupiłem ten tłumik przelotowy co podałeś. ciężko mi określić czy odgłos się zmienił bo zamontowany został ten tłumik razem z środkowym, bo środkowy miałem dziurawy i ogólnie nic to nie dało poza tym że niestety teraz wali spalinami jak otworze drzwi z włączonym silnikiem. widzę że tez z żoliborza:)

skolopendra
18-09-12, 10:32
nie ten dział

http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?152377-t%B3umik-ko%F1cowy-wydech-katalizator

majin
18-09-12, 11:06
Ja kupiłem cały komplet u tego gościa z allegro mam dokładnie taki sam przekrój jak ten tłumik a nie strumienica, niby są tam w środku jakieś wypustki ale jeśli chodzi o głośność to jednak jest trochę głośniejszy od oryginalnego kata.