PDA

Zobacz pełną wersję : Numery VIN



Seth
10-09-07, 17:46
Witam.

Potrzebuje numerow VIN do nastepujacych nadwozi:

91-95

EG3, EG4, EG5, EG6, EG7 EG8, EH1, EH5, EH8, EH9, EH2, EH3, EJ1

(niewiem czy wymienilem wszystkie, jezeli nie to prosze mnie poprawic)

potrzebuje rowniez VIN'ow do 6gena...



Potrzebuje tych numerow tylko i wylacznie do swojego prywatnego uzytku, poniewaz mam maly problem ze znalezieniem czesci w EPC...

Czy jest jakis spis wyposazenia jakie bylo w poszczegolnych wersjach hond? ;]
Jezeli ktos moglby mi udostepnic taki numer - prosze pisac na pw.


Np. potrzebuje wiedziec w jakiej wersji wystepowal podlokietnik itp ...


Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Lcfr
10-09-07, 22:34
Witam.
Czy jest jakis spis wyposazenia jakie bylo w poszczegolnych wersjach hond? ;]
Jezeli ktos moglby mi udostepnic taki numer - prosze pisac na pw.

wyposażenie bylo bardzo zróżnicowane..... i niekoniecznie sie zawsze pokrywalo...

o VIN byl juz temat:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=35000&highlight=numer

czyli juz wiesz:
EH3 - 2HGEH3385SHxxxxxx
EG5 - JHMEG53800Sxxxxxx
i jeszcze
EJ2 - 1HGEJ21300Lxxxxxx


no i 6 gen
EK3 - JHMEK35600xxxxxx

Seth
10-09-07, 22:46
dziekuje za odpowiedz, jednakze EPC odrzuca VIN'y przy wpisaniu za XXXXXX przypadkowych cyferek ;/ dlatego wlasnie zalozylem ten temat ;/ poniewaz potrzebuje Vin'y autentyczne ;/

Pozdrawiam

Efyr
11-09-07, 00:20
W EPC nie musisz wpisywać VIN
W tym okienku co wyskakuje po otwarciu programu, na górze jest zakładka Model, tam się wybiera z menu rozwijanych i można przejrzeć do wszeklkich modeli jakie są w bazie programu.

PS jaką macie wersje EPC? Poluje na nowszą niż 11

Seth
11-09-07, 00:38
w takim razie napisz mi numer seryjny tego : 92-95 HONDA CIVIC 2/3D front fog lights
badz tego : 92-95 HONDA CIVIC EG6 FACTORY OPTIONAL AUDIO CONSOLE lub : 92-95 HONDA CIVIC ARMREST EG6 EG BLACK ...

zapewne bedziesz mial trudnosci..
w niektorych wersjach te rzeczy wystepowaly seryjnie, dlatego tez pytam o kompletne Viny kazdej wersji...
dlatego tez pytalem o to czy jest jakis spis czesci jakie byly dostepne w jakiej budzie..

np. zaznacz civic 3d 92r. area ke , upholstery, 5mt vti, console, sproboj kliknac na nr 15, wyskoczy okienko iz to nie jest czesc do danego modelu ...

jezeli bede wiedzial ze podlokietnik wystepuje w konkretnej budzie i wpisze jej vin, bede mogl dowiedziec sie jaki jest numer seryjny :]

Pozdrawiam


Edit: ok, znalazlem juz seryjny podlokietnika... ale masz jakis pomysl na reszte? :}

Efyr
11-09-07, 00:55
Można w ostatniej zakładcejeszcze szukać po nazwie. Ale patrzyłem na Fog i są dopiero od 6 gena
A czy one były gdzieś w serii montowane w 5 genie, czy tylko opcja, bo może ich wcale nie ma w tym programie.

Seth
11-09-07, 01:05
wydaje mi sie ze skoro robiono stanleye to byly dostepne w V genie... ale to tylko moje domysly..

mozna szukac po nazwie, ale po vinie byloby o wiele prosciej :]

tak czy tak dzieki za pomoc :}

Pozdrawiam

Free
17-05-10, 11:42
Odkopuje kotleta :) Seth, znalazłeś może wyżej wymienione graty? bo sam się na nie czaję... :D