PDA

Zobacz pełną wersję : Tłumik końcowy- średnica?



DarkDog
04-09-07, 18:34
Witam!

Szukałem na forum ale nigdzie tak naprawde nie znalazłem odpowiedzi.

Mam D15Z6 i planuje na dniach kupić sportowy tłumik końcowy jednak mam wątpliwości czy pasuje każdy?

Jaki musi być rozmiar (średnica) wlotu tłumika? Jakie rozmiary tłumika?

Jaki tłumik najlepiej kupić? Cały ze stali nierdzewnej czy jakiś inny?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam
Wiktor

sadam
04-09-07, 20:01
temat o tlumikach jest w dziale tematycznych:turbo N/A Swap.
to po pierwsze.
po drugie.jaka gotowka?

wg uznania, wiekszosc tlumikow jest uniwersalna wiec i tak trzeba dorabiac mocowania wiec srednice rurki do tlumika najlepiej seryjna dobierze Ci tlumikarz.[quote="DarkDog"]Jakie rozmiary tłumika?
takie rzeby sie zmiescil.najlepiej kup dedykowany tlumik Ultera.okrecasz stary przykrecasz nowy i po sprawie

Ukasz
16-02-08, 17:09
Siemka.Zeby nie zakladac nowego tematu mam pytanie odnosnie tlumika koncowego.Posiadam Honde Civic cupe 93r. (D15B7) i chcialbym wymienic na sportowy np. cos takiego Tlumik (http://moto.allegro.pl/item311339587_tlumik_tlumiki_wm_sport_wrc_mugen_si lencer_op_.html) i chcialbym wiedziec jaka musi byc srednica rury na tlumiku od strony montazowej ??Z gory dzieki za odpowiedz.

blue_kos
16-02-08, 17:37
to jeszcze ja bym sie podlaczy do tematu tlumika?

Ja mam WM SPORTA i chcialbym nabyc do niego SILENCER.
Czy ktos wie gdzie mozna takie ustrojstwo kupic?

Ukasz
18-02-08, 01:56
Ponawiam pytanie odnosnie srednicy montazowej tlumika.

ziomal007
18-02-08, 09:19
Ponawiam pytanie odnosnie srednicy montazowej tlumika.
Powinien mieć 50mm bo taką masz średnicę rur u siebie.
Ale nie ma problemu , dokupujesz przejściówkę z 60/50 mm. Powinna być na aukcji co dałeś linka , jak nie to w pytkę tego jest.

Kumpel ostatnio montował tego Wm'a w astrze , weż i opaskę montażową , może się przyda.

sz3rsz3ń
18-02-08, 11:22
Najłatwiej kupić dedykowany .... ale można spróbować dobrać jakiś montażowy ....i tu mniej jest ważna średnica wlotu... jak napisał ziomal007, można wspawać przejściówkę... najważniejsze jest żeby dobrać pojemność .... bo zarówno sprężenie jak i rozprężenie układu da niemiłe skutki

kenny
18-02-08, 11:27
temat o tlumikach jest w dziale tematycznych:turbo N/A Swap.
:szukaj:
LOCK :czerwona kartka: