PDA

Zobacz pełną wersję : naoliwienie stozka nie zdejmujac go



Javo
29-06-05, 16:13
Elo

Jutro wyjezdzam do niemiec. Lece ITRem a tam stozek jest dosc nisko jak niektorzy wiedza. Zobaczylem dzisiaj ze jutro moze mi po drodze padac, i zastanwiam sie czy nie spryskac sobie stozka tym specyfikiem K&N. To jest chyba jakas oliwa, ktora powoduje ze woda splywa po stozku, a nie ze filtr ja wchlania.

No i teraz pytanie:

Czy moge spryskac ten stozek nie zdejmujac go? To znaczy czy nie bedzie tak, ze ta oliwa jakos sie do srodka przedostanie i jak jutro rano odpale autko to czy nie zassie tej oliwy :?: stozek jest w pozycji poziomej.

Autka nie ruszam do jutra rana.Co o tym mysliscie?

MartinS
29-06-05, 16:15
ale nei spryskasz go dokładnie z kązdej strony jak nei zdemntujesz......

a co do zassanai tej oliwy to przeca nie lejesz tego z 5 litrowej butki tylko spryskujesz powierzchownie.....i jak bys to zrobil dzis to do jutra spokojowo da rade

Javo
29-06-05, 16:20
ale jak odchyle plastik i pokombinuje to spryskam tak ze bedzie dobrze :D

chodzi tylko czy to nie zaszkodzi jakos silnikowi.

Amadeus
29-06-05, 16:25
ale jak odchyle plastik i pokombinuje to spryskam tak ze bedzie dobrze :D

chodzi tylko czy to nie zaszkodzi jakos silnikowi.

Poprostu Leń z ciebie i juz nie chce ci sie stozka zdjać :twisted: , silnikowi to nie zaszkodzi gdyz jest to produkt certyfikowany z reszta nie lejesz Kujawskiego z pierwszego tłoczenia tylko oliwke firmy K&N .Wiec wez sie w garsć zdejmi stozek popsikaj ładnie tu i uwdzie załoz i bedzie git. 8) ;) Leń .

Javo
29-06-05, 16:28
Taki cfaniak z ciebie. To wez go zdejmij :D

To nie jest taki hop siup bo zeby miec dobry dostep to trzebaby wjechac na podnosnik albo na kanal. A ja nie mam ani jednego ani drugiego... Ale zaraz cos pomysle.

daniel
29-06-05, 19:16
nadkole odkręć i masz wtedy łatwy dostęp do stożka

Cobweb
30-06-05, 09:21
tia a z dostaniem się oliwy do silnika tez nie będzie problemu - bo przecież troche oleju z odmy w dolocie jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

Adam R.
30-06-05, 11:41
w zadnym wypadku nie pryskaj na brudny storzek, boj sie boga ola boga staszku :wink: Najpierw trzeba zdjac spryskac tym plynem do mycia, umyc i dopiero spryskac olejkiem. A jak prysniesz samym olejkiem na olejek to tak jakby brud zintegruje ci sie z filtrem i olejkiem. Wiec albo zdejmowac i myc itp.... albo nic nie robic, albo moze nie dawno myles wiec wtedy mozna pryskac.