PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw naprawczy przekładni kierowniczej.



jarosz
17-08-12, 15:24
Spotkał się ktoś z takim zestawem??
Ma pasować do 5gena ze wspomaganiem.

Brylant1
17-08-12, 22:22
Widzialem gdzies tulejki teflonowe, ale z zestawami sie nie spotkalem, daj to lepiej do regeneracji zebyś sobie krzywdy nie zrobil na ktoryms zakrecie

CRX1
17-08-12, 23:52
NIe ma zestawów naprawczych do przekładni kierowniczej.Dlatego regeneracja, to składanie e/w dobrych elementów z kilku w jedną przekładnię.Był taki temat.Taniej można kupić dobrą używkę.Sama listwa, to koszt w ASO 1100-1200 ,-

reaktor
18-08-12, 00:24
jesli cieknie kup uszczelniacz kleen flo jesli lata sproboj skrecic magla i wymienic koncowki drazkow powinno zalatwic sprawe na jakis czas a w miedzy czasie szukaj sprawdzonej uzywki uzywki bo to jedyne sensowne rozzwiazania ew mozesz kupic oryginalne ze stanow za 800$

karmel
18-08-12, 10:54
jesli cieknie kup uszczelniacz kleen flo jesli lata sproboj skrecic magla i wymienic koncowki drazkow powinno zalatwic sprawe na jakis czas a w miedzy czasie szukaj sprawdzonej uzywki uzywki bo to jedyne sensowne rozzwiazania ew mozesz kupic oryginalne ze stanow za 800$


Bla bla bla....

Jeśli nie ma luzów na listwie to możesz spokojnie wymienić wszystkie uszczelki, ja tak wczoraj zrobiłem, koszt uszczelek ~15zł listę uszczelek i oringów masz w amerykańskim manualu, jak nie masz to pisz PW to Ci podeśle, wszystko jest tam dokładnie opisane, włącznie z regulacją... Robocizna około godziny, połtora, zależy jak bardzo jesteś ogarnięty:) (+montaż na aucie). Co do zestawów naprawczych to jest w intercars, ale dla przekładni bez wspomagania bodajże, szukałem, ale teraz nie chce mi się od nowa sprawdzać... Najważniejsza uszczelka to 24x34mm (u-kształtna, NOK CU2902B5 17,4), reszta to oringi. Zaoszczędzone 400 zł za regeneracje bezcenne!

reaktor
18-08-12, 16:16
brawo rysiu ! tylko po h888j ta zabawa9demontaz magla to duuzo roboty ) jak uszczelniacz zalatwia sprawe nawet przy bardzo duzych wyciekach tak jak u mnie
a za miesiac magiel zlapie luz i bedzie do wywalenia hahaha

master4444
18-08-12, 20:19
W moim przypadku, przy w miarę niewielkim wycieku, uszczelniacz kleen flo, tak jak piszesz h888j mi pomogł.

karmel
18-08-12, 20:32
No to wlewajcie uszczelniacze, koniec kropka. Pozdro

jarosz
30-08-12, 21:05
Ponownie witam. Luz jest na drążku do którego przykręcany jest krzyżak. W EPC widać że jest tam łożysko, jak się domyślam wysrało się.

karmel
31-08-12, 12:03
Wysrała to się listwa, a nie łożysko, żeby łożysko się wysrało to chyba byś musiał przydzwonić w jakieś drzewo i w ten sposób uszkodzić koszyczek czy bieżnie łożyska...