PDA

Zobacz pełną wersję : wiązka kabinowa z HB do sedana - czy pasuje bez przeróbek ???



toby86
14-08-12, 21:10
Z racji że mam okazje kupić swapa D16Z6 ale z HB intensywnie się zastanawiam czy wiązka kabinowa podejdzie bez problemu do mojego sedana czy też trzeba coś przerabiać. Ja mam sedana z full elektryką, w HB są szybki i lusterka tylko że u mnie jest 4 szyby el. noi centralny zamek też na 4 drzwi. Orientuje się ktoś co i jak pasuje ?? Proszę pilnie o pomoc osoby, które mają jakąś praktyczną wiedzę na ten temat. Z góry dzięki

hacker120
15-08-12, 02:06
moim zdaniem będziesz miał za krótkie kable choćby do tylnych lamp, lampki bagażnika itd. :D

zakit
15-08-12, 02:49
moim zdaniem będziesz miał za krótkie kable choćby do tylnych lamp, lampki bagażnika itd. :D
wystarczy podlaczyc wiazke kabinową przy nogach kierowcy z reszta wiazki z sedana, i nic nie bedzie za krotkie.
nie wiem tylko jak wlasnie z szybami itp. bo o ile pamietam bedzie inna.

toby86
15-08-12, 20:47
nie wiem tylko jak wlasnie z szybami itp. bo o ile pamietam bedzie inna.
no właśnie o to mi chodzi czy wszystkie szyby będą działać i czy centralny otworzy wszystkie drzwi czy tylko przednie :/

zakit
15-08-12, 21:36
no właśnie o to mi chodzi czy wszystkie szyby będą działać i czy centralny otworzy wszystkie drzwi czy tylko przednie :/

nie jestem pewien czy wogole wtyczka bedzie pasowala do drzwi. niestety wiecej ci nie pomoge bo nie pamietam :)