PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie żarówki w desce rozdzielczej civic 4gen?



barni
28-06-05, 13:56
Witam.Mam pytanko.. Jaki rodzaj żaróweczek może być w desce rozdzielczej civica 4 gen (1989). Rozkręciłem i wyjąłem ale nie było na nich napisane.. A chcę kupić takie tylko innego koloru i nie wiem jakie zamówić. Czy są to np. T5, W5W, T10 ,R1o itd..

Jaki mają symbol te żarówki?

proszę o odp.
pozdrawiam
mrf

Pati
28-06-05, 21:34
żarówki mają 7mm grubości. nie ma na rynku wtórnym. albo aso honda po 17 zyla za sztuke razem z tym plastikowym cokołem, albo idziesz do daewoo i płacisz 7 zyla za sztuke (bez cokołu, ale się wyjmują). najlepiej wyjmij jedną i idż z nią do aso. są jeszcze drugie, mniejsze 1,5W to są w każdym motoryzacyjnym po 50gr. żarówki te nie są zamienne niestety.
zmiana koloru - kup farbę do witraży.

ppm702
25-12-05, 18:38
zgodnie z aktualnym podziałem wątek zmienia miejsce :)

KASZUB
17-02-06, 22:50
:D :D jaja z tymi zarówkami te co oswietlaja z góry to spoko małe w kazdym sklepie dostaniesz a te tak jak w poscie wyzej sa na naszym rynku powiem ze w niekturych modelach forda jeszcze wystepuja a zamienniki tez sa spoko sam mam w sklepie koszt 2zł szt :D :D szukaj powodzenia :roll: :roll:

tfidos
17-02-06, 22:56
a nie da rady wpieprzyc tam jakis ladnych diodek?

barni
21-02-06, 11:06
diodki nie wiem czy sie da..testowalem farbe do witrazy,ale to peka i schodzi,wiec niezbyt dobrze..juz sobie odpuscilem na razie, teraz musze sie zajac lampkami,ktore sie przepalily na tej konsoli gdzie wlacza sie ogrzewanie:)

pozdrawiam

tfidos
21-02-06, 22:32
teraz musze sie zajac lampkami,ktore sie przepalily na tej konsoli gdzie wlacza sie ogrzewanie:)
jak sie z tym uporasz to prosze o pw z info jak sie dokladnie tam dobrales i czy byly problemy bo tez mam tam oswietlone do polowy :P

merfi
22-02-06, 09:52
moge odstapic takie zarowki, oryginalne mam okolo 10 szt. w podstawie plastikowej

po 2 zl /szt

maarcin_bel
23-02-06, 15:21
barni mi tez moze wyslac pw jak sie tam dobrales bo tez mi sie przepalily.

barni
26-02-06, 09:56
chlopaki obiecuje,ze wam napisze,ale nie wiem kiedy,bo teraz duzo obowiazkow i 0 czasu...do zalepienia mam tez mala dziurke w chlodnicy i nie ma kiedy zrobic..ale jak sie uporam ze wszystkim to dam znac. gdybyscie nie zrobili tego juz szybciej,to moze przypomnijcie za jakis czas,ze mialem wam napisac:]

pozdrawiam
barni