PDA

Zobacz pełną wersję : zgasł na gazie



jacu27
29-08-07, 16:47
opisze problem silnik po kapitalce przejechane prawie 4 kawałki.mam instalacje ale nie była używana od 4 miechów .przedwczoraj dałem wyreguloweać i nowy filtr i tu problem dzisiaj jade sobie i nagle brak reakcji na gaz auto spada z obrotów zrzucam na 3 potem na 2 i nagle załapał jade ,po kilunastu kilometrach znowu to samo tym razem zgasł całkiem,odpalam na paliwe przełączam i jedzie jakby nigdy nic podobnie stało sie jeszcze dwa razy i nagle na gaz nie da sie jechac co może byc powodem ? mam instalacje elpigaz drugiej generacji.jak któś miał podobnie piszcie .nadmieniam iż mój zamiar używania gazu na trasie na mieście tylko benzyna. spalanie mi wyszło 10 na stówke większość stała predkość 100-120

pozdro :afro:
jeszcze jedno czy to normalne ze na gazie pali się cały czas zapłon?

skolopendra
01-09-07, 10:25
mam instalacje elpigaz drugiej generacji.

myślę jak by honda montowała zawsze serynie lpg w swoich autach
to na pewno wiele osób już doradziło CI ,co zrobić

a tak............................................... .................................................. ........................

udaj się do gazownika :d .oni powinni sie wyznać na tym :/

pozdro :afro:

Revoltec
01-09-07, 14:48
Mozliwe ze to cewka(elektrozawór) jest przepalony albo nie łonczy i odcina gaz moze cos nie styka ja tak miałem u siebie i nie stykały mi kable przy cewce przy butli. Cewki masz dwie pod maska i w butli sprawdz je zobacz jak sie grzeja ta sa przepalone sprawdz kable zasilające je. Pzdr

karpik85
01-09-07, 14:54
Może Ci centralka nawalać, albo elektrozawory ale najlepiej to by było zapytać gazownika, albo niech sie wypowie ktoś kto śmiga na gazie Hondą.


czy to normalne ze na gazie pali się cały czas zapłon?

jaki zapłon CI się pali ?? Może chodzi Ci o pomarańczową kontrolke CHECK ENGINE ?? Bo jeśli ona pali się na gazie to znaczy, ze coś nie tak z silnikiem, albo przydał by Ci sie chyba emulator do tej instalacji.

Konrad84
01-09-07, 16:08
przepalony elektrozawór ??
Może się ewentualnie zawiesić, nigdy nie spotkałem się z przepalonym magnesem.

jacu27
14-10-07, 20:16
aaa zapomniałem tego posta zkończyć kolo popsikał mi jakimś płynem kable przegazowaliśmy go na gazie ostrop i od tej pory jest super!!!! ;)