PDA

Zobacz pełn± wersję : Metaliczny dĽwięk?



ziele78
20-08-07, 16:53
Witam
od jakiegos czasu jak dodaje gazu slysze metaliczny dzwiek..
tylko wtedy gdy naciskam pedal gazu, dzieje sie tak od odpalenia zimnego silnika
do jego nagzania,gdy miarka temperatury jest w polowie wtedy ustepuje ten dzwiek..?
Co to moze byc..?Soptkaliscie sie z czyms takim..?Pozdrawiam :piwo2:

Frydzio
20-08-07, 16:57
a skad dochodzi ten dzwiek?

ziele78
20-08-07, 17:00
wlasnie dokladnie niewiem..mam zamiar jechac do mechanika moze sie dowiem co sie dzieje...

karpik85
20-08-07, 21:11
Ja mam u siebie podobnie, ze na zimnym rano słychać metaliczny dĽwięk, a po nagrzaniu do temperatury "roboczej" ustaje i już jest OK. Ja podejrzewam u siebie zawory, bo o ile sie nie myle to one tak wła¶nie graj±. Pojade w tym tygodniu na regulacje to sie okaże czy pomoże.

ziele78
20-08-07, 21:56
bede wdzieczny jak napiszesz tutaj czy pomoglo .. :)

jakie sa koszta takiej regulacji +/- ?

karpik85
20-08-07, 22:05
Dzwoniłem do ASO Hondy w Krakowie, to w Krężel&Krężel mi powiedzieli, ze 150, a w innej ASO na Kapelance powiedzieli mi 100, więc tam sie wybieram. W sumie to pewnie można taniej, ale ja nie znam żadnych dobrych mechaników w Krakowie :/

ziele78
20-08-07, 22:08
no ja sie popytam w u mnie w Jeleniej Górze ciekawe czy podobne ceny..i wogole niewiadomo jeszcze czy to jest przyczyna..

marcov
20-08-07, 22:13
ziele78 czasami na Inso - kiedys czesto etraz rzadziej (praca). Autko skojarzylem bo masz dosc rzucajacy sie w oczy kolor no i to spojrzenie ktora na inso nie przypadlo do gustu:]

nie rozumiem troche dlaczego szukacie specjalisty od hondy, ustawianie zaworow to nie jest zadna sztuka wymagajaca niewiadomo jakich umiejetnosci, no chociaz przy regulacji plytkami trzeba dobrze liczyc (choc sa tez kalkulatory)