PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Obrotami, Pytanie o piaste ???



klapek1990
16-07-12, 22:51
Witam !!!
Posiadam Honde Civic 5D 1997 1.4 is
Mam do was parę pytań, może będzie mi ktoś w stanie pomóc
Hondka bardzo kręci obrotami(czy na gazie czy na LPG, na LPG trochę gorzej). Niekiedy nawet przy dojeździe do skrzyżowania gaśnie, często jak jej trochę przy gazuje, przez chwile jest dobrze. Ostatnio przeczyściłem trochę przepustnice, ale za dużych popraw nie zauważyłem, piszcie co by jej pomogło...
Chciałem jeszcze spytać jak wyłączyć kontrolkę Airbagu(SRS), bo po zimie się tak sama z siebie zaświeciła, i mnie trochę drażni...
A i jeszcze jedno czy łożysko na Tylnej Piaście jest wymienne bo strasznie wyje i w ostatnie fazie hamowania, jak już prawie auto stoi bardzo coś z tyłu stuka, ale to już raczej chyba nie od łożyska ????
Jak by ktoś był by w stanie mi pomóc, proszę pisać...
Pozdrawiam !!!

KAMIL21
16-07-12, 23:37
jeśli chodzi o obroty to sprawdź krokowy, aparat zapłonowy i czy przypadkiem nie bierze lewego powietrza. o stukanie oskarżył bym gumy na wahaczach, a jeśli chodzi o resztę to ktoś inny musi się wypowiedzieć ;)

aha no i łożysko na pewno jest wymienne

lukaszr89
17-07-12, 15:33
łozysko jest niewymienne, wymienia się całą piaste, własnie dzis wymienilem piaste i duze cukierki koszt piasty okolo 200zł

KAMIL21
17-07-12, 22:22
Dał bym sobie rękę uciąć że jest wymienne, no i nie maił bym ręki :P sorki za wprowadzenie w błąd ;)