PDA

Zobacz pełną wersję : Regulacja pochylenia kół tylnich EG3



Bumiasty
09-07-12, 22:23
Witam !!

Czy jest możliwość regulacji tych kół ?? Jeżeli tak to jakim sposobem i jak to się robi ??

U mnie odchylenia kół to prawie 4* wiec zjada opony od środka muszę to wyeliminować proszę o porady jak.

Montana88
09-07-12, 22:29
niestety jeśli nie masz regulowanych górnych wahaczy z tyłu to nie da rady, jeśli masz serię, nic z tym nie zrobisz, ew tylko wyregulujesz zbierzność ;) pzdr!

Lune
09-07-12, 23:41
Ja widziałem patenty na podkładanie podkładek pod mały cukierek na łączeniu z karoserią.. Dla chcącego nic trudnego :)

Szczery
10-07-12, 01:18
Dokładnie tak. Ją mam podkładki pod tymi cukierkami i jest cacy. Na geometrii wyszła mi odchylka +0,2 oraz +0,3 od normy a było 1,8 oraz 2stopnie powyżej normy i też opony mi władało od środka momentalnie. Teraz jest cacy. Wymieniłem od razu śruby na może ocynkowane. Oczywiście gwint 10x1,25. Gdyby tak prosto było z przodem. Gleba ma swoje wady.

Bumiasty
10-07-12, 07:30
Mam obniżone jajko eibachem o 40mm przód i tył wiec pewno dlatego tak to się złożyło... podłoże podkładki pod cukierki. Tak myślałem właśnie, że to może pomóc. Jak nie to kupie regulowane górne wahacze. A przednie kola pochyl się da jakoś zrobić ??

zakit
10-07-12, 10:00
tylko regulowany wahacz