PDA

Zobacz pełną wersję : 1.6 v-tec coupe v gen ....Gdzie tego szukac;)



degreez
17-08-07, 05:43
Witam mam takie male skromne pytanko;)
przymierzam sie wlasnie dozakupu hondy civic najbardziej spodobal mi sie motor b16a2 160 km ale jesli dobrze poszperalem na forum nie ma go w budzie coupe wiec zostaje d16z6 i d16z9 problem polega na tym ze mimo iz z tego co wynika takie sa jeszcze nie znalazlem nigdzie takiej;) jakis blad czy poprostu tak strasznie ciezko ja znalesc? Jesli tak ciezko z samochodemto co z czesciami lol. Jesli nie ten to jaki mialbym sobie kupic? zaznaczam ze sklanialbym sie ku wersji coupe nadwozia i mocy spalanie mnie nie interesuje. Dzieki za pomoc.

SNap
17-08-07, 08:06
to fakt ja mojej coupe szukałem około miesiąca, te z silnikami d16 znikają jak ciepłe bułeczki dzięki swojej mocy i wyglądowi :) co do części to nie ma żadnego problemu silniki dosyć popularne poszukaj troche więcej a napewno znajdziesz to czego chcesz :d

OLO
18-08-07, 11:30
v-tec'a to raczej nigdy nie znajdziesz :)

Można kupić coupe z dobrą budą i zrobić swap na jakiś mocniejszy silnik. A poza tym to silniki B16A2 były w wersji coupe (6gen.na bank, nie wiem jak z 5g. ale chyba nie) Ze zdobyciem części nie powinno być problemu.

pozdr.

MARIOpl
18-08-07, 11:46
jestes w Uk to szukaj Si

mcezi79
18-08-07, 12:37
http://www.autoscout24.de/ tam znajdziesz bankowo.

degreez
18-08-07, 13:53
Ci angole to jacys poryci sa maja kierke po tej samej stronie co japonce a zamiast sprowadzacnormalnie samochody to nie dosc ze maja jakies swoje dziwne wersje 1.5 silnik najwiekszy jaki znalazlem z jakimis kwadratowymi swiatlami lol to jeszcze na japonskie samochody maja wieksze ubezpieczenie zje....ny kraj(motoryzacyjnie ofkoz)

the.ghost.dog
18-08-07, 14:47
1.5 silnik najwiekszy jaki znalazlem ciekawe...byłem przez rok uk i sledzilem ogloszenia i nie zauwazylem jakos
zje....ny kraj(motoryzacyjnie ofkoz)buahaha smieszne...civic z b18c4 z 98 za 1500poundów to ma byc kraj zjeb*ny motoryzacyjnie...miesiac pracy albo dwa i kupujesz w miare dobre auto i to ma byc zj*bany kraj? swietny system dróg i auta tansze niz w polsce... dobry jestes... weź lepiej poszukaj i nie spiesz sie z zakupem na pewno znajdziesz cos dobrego...a jak ci sie spieszy to se kup ibize z 92 za 250-350f i w tym czasie szukaj hondy... a ibize mozesz potem do polski przywiesc i ja na czesci rozsprzedac


edit

1.5 silnik najwiekszy jaki znalazlem
co ty gadasz człowieku... specjalnie wszedłem na autotrader.co.uk i na pierwszej stronie wyników wyszukiwania znalazłem dwie coupe 1.6 Vgen i dwie 1.6 VIgen. jeszcze raz: dobry jesteś...

edit 2


japonskie samochody maja wieksze ubezpieczenie
wiesz ile masz firm ubezpieczeniowych, o różnych kryteriach wyceny ubezpieczenia samochodu????? chyba nie... są specjalne ubezpieczalnie oferujace dobre stawki np. dla młodych kierowców, kobiet, samochodów sportowych, tuningowanych...poszukaj dobrze a nie wypisujesz głupoty... jestem przekonany ze jak sie dobrze rozejrzysz to znajdziesz cos co sie spokojnie zmiesci w budzecie...

degreez
19-08-07, 03:40
co znalazles??!! jest tylko jedna coupe z 1.6 v gen i to 400 mil ode mnie wiec przestan *******ic widzialem szukam od tygodnia ponad wiec jeli znalazles to pochwal sie linkiem a nie mnie obrazasz a jak sie nie znasz na ubezpieczeniach to tesz nie pitol moja panna robi w insurancach i na japonce jest wzwyzka 20 % nie zaleznie od reszty kryteri takich jak wiek i inne *******y o ktorych zauwaz ja nawet nie wspomnialem i co z tego ze mozna kupic samochod za grosze jak jego naprawa wyniesie 2 razy tyle i nikt go nie naprawia tylko opycha i watpie zebys ibiza za 300 dojechal do polski rotfl;) i jeszce raz powtarzam jesli zeczywiscie taki jestes dobry w szukaniu to wklej mi tu linka a nie pie..ol bo przeszukalem wszystkie gazety przez caly tydzien i wszystkie strony w tym autotrader ebay motors uk i inne mniejsze jakie przypadkowo znalazlem i jest tylko jedna 400 mil od londynu a koles mialmi wyslac wiecej info i olal chyba wiec zostalem narazie z niczym po tygodniu szukania a VI gen mnie nie intereuje wiec mnie qwa nie obrazaj ze nie szukalem i sie nie wymadrzaj.[/quote]

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2007 ]

swietny system dróg buahaha to mnie zabilo ;) ktorych drog tych jednokierunkowych w kazda manke ze nawet jak karetka nie ma przejechac tfu rowezysta nawet lol gdzie ty widziales ten system chyba na autostradzie lol

pwl
19-08-07, 09:44
Facet uspokój się. Ludzie chcą Ci pomóc i wytłumaczyć, że jesteś w blędzie, a Ty z ryjem od razu... Trochę kultury. A tych Coupe to trochę jest i u nas i w UK.

the.ghost.dog
19-08-07, 09:52
jest tylko jedna coupe mamy innego autotrader'a chyba ;) bo ja znalazłem wczoraj dwie i dzisiaj dwie inne tylko ze jeden automat
pochwal sie linkiem przecież nie bede ci samochodu szukał :bicie: inna sprawa ze coupe 1.6 VIgen jest co najmniej dziesiec, a chcąc Vgen musisz liczyc sie z tym ze szukanie zabierze ci wiecej czasu, bo tych samochodów jest zwyczajnie mniej z racji wieku...
nie znasz na ubezpieczeniach to tesz nie pitol moja panna robi w insurancacha to sorry... respect... tylko ze ubezpieczalni jest tam multum i watpie zeby ograniała zasady i stawki wszystkich, no ale...
co z tego ze mozna kupic samochod za grosze jak jego naprawa wyniesie 2 razy tylejak sie dasz wycyckać i nie masz znajomych albo nie chce ci sie poszukac taniego warsztatu to rzeczywiscie moze byc problem... robiłem w uk przeguby w mojej H, hamulce(klocki, tarcze) zbieznosc, dmuchawe i jeszcze kilka innych pierdół i nie kopneło mnie to bardzo po kieszeni... trza wiedziec co, jak i gdzie
watpie zebys ibiza za 300 dojechal do polski rotfl;)hihi mam zioma w leeds co kupił taką ibize i jezdzi juz pół roku bez żadnego wkładu oprócz wymiany płynów i filtrów... w polsce był dwa razy :D
buahaha to mnie zabilo ;) ktorych drog tych jednokierunkowych w kazda manke ze nawet jak karetka nie ma przejechac tfu rowezysta nawet lol gdzie ty widziales ten system chyba na autostradzie lolchyba mieszkasz w londynie, a anglia na londynie sie konczy, londyn jako wielka aglomeracja jest dosyc specyficzna i ciezko byłoby np. burzyc domy zeby zmieniac organizacje ruchu...polecam czasem wyjechac z londynu... system dróg to chyba własnie bardziej autostrada niz uliczki londynu nie? a propos obrazania przeciez nie odnosiłem sie to twojej osoby tylko do twoich słow, które wydały mi sie smieszne... CIACH BAJERA

edit
nie chce robic ota, niczego udowadniac, obrazac cie i wchodzic dalej w ta dyskusje wiec z mojej strony jeszcze raz CIACH BAJERA

havok
19-08-07, 10:03
przymierzam sie wlasnie dozakupu hondy civic
Nie podałeś ani miejsca poszukiwań, ani konkretnych oczekiwań cenowych wobec auta.
Stąd pokazuję to:
1999 Civic Coupe, przerobiony na Si (nie było Si z kierownicą po prawej stronie)
http://cgi.ebay.co.uk/1999-HONDA-CIVIC-VTEC-VTI-EM1-COUPE-WITH-SERV-HISTORY_W0QQitemZ150148766356QQihZ005QQcategoryZ18 206QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.co.uk/STARLIGHT-BLACK-HONDA-CIVIC-VTI-COUPE-160BHP_W0QQitemZ260148169056QQihZ016QQcategoryZ182 06QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

SOHC VTEC 1997 za 2800:
http://cgi.ebay.co.uk/1997-HONDA-CIVIC-COUPE-1-6i-SR-VTEC-TAX-TESTED_W0QQitemZ140148639835QQihZ004QQcategoryZ182 06QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

degreez
19-08-07, 15:52
oj ludki ;) dzieki za wasze zaangazowanie otoz podalem w temacie co szukam ;) ma byc v gen 1.6 vtec w budzie coupe a ty kolego jak masz innego autotradera i slepys zes ze to ma 1.5 to nie moja wina ;P a ten post zostal zrobiony po to zeby ludzie zyczliwi ktorzy sie przypadkowo na cos natkneli pomogli jesli chca jesli nie chcesz pomagac to po prostu cisnij i sie nie wymadrzaj bo nic z tego jeszcze nie wyszlo przydatnego a co mojej laski to pracuje w firmie ktora pomaga wybrac insurance i jej robota polega wlasnie na ogarnieciu wszystkiego co jest mozliwe i ma od tego pelna baze danych wiec jak ci mowie ze jest wzwyzka to jest wzwyzka 20% zreszta co to za roznica nie odbiegajac od tematu pisze jeszcze raz ze przeszukalem autotradera i ebaya i na bierzaco sprawdzam strone 2 razy dziennie moze mi przypadkowo cos umknelo (watpie kumpel i moja dziefczyna tez nic nie znalezli) jestem w Londynie i szukam
Hondy Civic 1.6 v-tec coupe cena nie istotna wazne zeby byla w dobrym stanie do dalszych modyfikacji ( wogole jaka kolwiek chociaz);) a jak nie chcesz pomoc jak kolega 2 posty wyzej a sie wymadzaj to nic nie pisz najzwyczajniej.

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2007 ]

Facet uspokój się. Ludzie chcą Ci pomóc i wytłumaczyć, że jesteś w blędzie, a Ty z ryjem od razu... Trochę kultury. A tych Coupe to trochę jest i u nas i w UK.
Sorry troche mnie ponioslo po prostu nie lubie jak ktos pisze bez celu maslo maslane nie przechodzac do sedna sprawy jestem tu od 4 lat i wiem na temat systemu lepiej niz jakis ziom co tu byl nie wiem kiedy i nie wiem gdzie i po psrotu bardzo ale to bardzo mnie drazni jak ktos sie tak wymadza i wiem gdzie szukalem a on mi mowi ze tam jest i nie zapodal nawet linkiem albo i nie doczytal ze potrzebuje v gen a nie VI albo nie doczytal ze te co sa maja 1.5 bo serio chcialbym zobaczyc to co on znalazl bo patrze na ta strone wlasnie i nic nie widze dla scislosci szukalem na WWW.AUTOTRADER.CO.UK zeby mi nie mowil pozniej ze szukal gdzie indziej;)

muzammil
17-09-07, 00:40
ogolnie to powiem tak:niech nie wypowiadaja sie o anglii ludzie ktorzy tam nie mieszkali a przyanjmniej nie jezdzili. jesli chodzi o system drog to fakt, jest fatalny!
importowane samochody z japonii sa drozsze o 20%(ubezpieczenie), tak samo jak samochody w wersji europejskiej.
jesli chodzi o szukanie samochodu w UK to nie wiem z czego to wynika ale ogolnie o wiele wiecej samochodow jest na polnocy niz na poludniu wyspy.