PDA

Zobacz pełną wersję : nie ma zlacza samodiagnostycznego....



pawel_83
16-08-07, 09:41
Mam civica z 99' roku silnik D15Z6, szukalem zlacza do diagnostyki chyba z godzine i nic! zdjalem schowek i te plastik podspodem i nic nie ma zadnego zielonego gniazda... idzie jedna wiazka i wszystko... wie ktos gdzie jeszcze moze sie to znajdowac?
Gdzie sie podlaczaja w serwisie jak sie pojedzie na kompa?
Jak zakladalem alrm to mi kolesie mowili ze to jest jakas japonska wersja i im schematy od centralnego zamka nie pasowaly..

Lcfr
16-08-07, 09:48
na pewno masz....
tylko nie wiesz jak wyglada i nie wiesz jak je znaleźć...

pawel_83
16-08-07, 10:21
postepowalem zgodnie z instrukcjami umieszczonymi w tym poscie:

http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=17467&highlight=samodiagnostyka

Furious
16-08-07, 10:51
poszukaj tez w okolicy bezpiecznikow pod kierownica

duzy
16-08-07, 11:19
Ja w EK3 złącze diagnostyczne mam przyczepione do konsoli środkowej od strony pasażera

chrzan
16-08-07, 12:02
Mam civica z 99' roku silnik D15Z6, szukalem zlacza do diagnostyki chyba z godzine i nic! zdjalem schowek i te plastik podspodem i nic nie ma zadnego zielonego gniazda... idzie jedna wiazka i wszystko... wie ktos gdzie jeszcze moze sie to znajdowac?
Gdzie sie podlaczaja w serwisie jak sie pojedzie na kompa?
Jak zakladalem alrm to mi kolesie mowili ze to jest jakas japonska wersja i im schematy od centralnego zamka nie pasowaly..


Złacze znajdziesz po kierownica one sa wpiete w inna kostke,takze szukaj

pawel_83
24-08-07, 11:27
Szukalem i nic.. rozumiem ze pod kierownica musi byc tak samo zielona kostka a w nia wpiete dwa przedwody do zmostkowania tak? za cholere nie moge znalesc... ma ktos moze zdjecie umiejscowienia tego zlacza pod kiera....


Pomoze mi ktos znalesc to zlacze? musze zrobic ta samodiagnostyke bo Honda pali mi ok 13 litrow w miescie silnik d15z6 wiec to niemozliwe !
coprawda kontrolka silnika sie nie swieci ale warto sprawdzic !

Czy uklad wydechowy (katalizator) moze miec taki wplyw na tak wysokie spalane?

smoq123
24-08-07, 11:49
wiele rzeczy może mieć wpływ, np. sonda lambda jest częstym powodem

pawel_83
29-08-07, 12:13
Pojechalem do serwisu i juz wiem gdzie mam zlacze ( za zapalniczka os str. pasazera ), zrobilem w serwisie diagnostyke bo strasznie duzo mi pali honda, i komputer nic nie wykazal... sonda ok, kolesie w serwisie powiedzieli ze zawory i zaplon tez ok... I oni nie maja pojecia dlaczego tyle pali... Takze wiem ze nic nie wiem...
Dzieki za pomoc i Pozdrawiam...

Efyr
29-08-07, 12:23
A nie kasuje Ci się radio i zegarek?

pawel_83
29-08-07, 13:04
Nie, nic mi sie nie kasuje....

Furious
29-08-07, 13:14
ja bym w ciemno wymienil sonde

djpleban
31-12-07, 00:02
stary; a nie muli ci się?
mnie palił 19L i okazało się, że to zapchany końcowy tłumik; sprawdź to

a czy możesz dokładniej opisac- jak dostac się do tego złącza? bo też właśnie nie moge go znaleźć...
pozdr

jaj0ne
31-12-07, 07:22
a ja mam inne pytanie .. mam złącze samod. takie niebieskie ale jest tylko wtyczka a wiem ze powinno być podłączone gdzies ... to ma być podłączone czy moze nie być nigdzie podłączane i moze tak sobie jezdzić ??

Furious
31-12-07, 09:09
to ma być podłączone czy moze nie być nigdzie podłączane i moze tak sobie jezdzić
moze sobie wisiec luzno

jaj0ne
31-12-07, 09:45
aham :-]