Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : przekladnia kierownicza



_Z_I_K_
15-08-07, 14:36
sprawa wyglada nastepujaco... podczas jazdy po wybojach ,kocich lbach strasznie mi stukalo, z poczatku myslalem ze to zawieszenie, zaprowadzilem samochod do mechanika a on mi powiedzial ze to jest przekladnia kierownicza(i dodal nowka z wymiana 2000) i tu moje pytanie czy moge jezdzic i czy nic sie nie stanie? a moze ma ktos do sprzedania w rozsadnej cenie caly uklad kierowniczy ze wspomaganiem do hanki 94 rok?

skolopendra
15-08-07, 14:50
a moze ma ktos do sprzedania w rozsadnej cenie caly uklad kierowniczy ze wspomaganiem do hanki 94 rok?

.a po co zakładasz dwa takie same tematy...................... :bicie:

od tego dział giełda lub allegro
.a cena będzie na pewno znacznie niższa :agent:

alek_m
16-08-07, 08:38
Mam 96r za 450zł ale radze Ci sprawdzic dobrze łączniki stabilizatorów....bo właśnie dlatego mam tą maglownice. Kupiłem a okazało sie później ze to łączniki :)

jawiem69
16-08-07, 09:32
jak stuka na nie skreconych kolach to zawieszenie, jak stuka ze skreconymi to przekladnia, regeneracja 450zl i jest jak nowka, od razu czuc roznice w prowadzeniu i nic nie stuka