PDA

Zobacz pełną wersję : Polerowanie kloszy lamp przednich EJ2



Dmlody87
01-07-12, 10:48
Witam

Chciałbym spolerować klosze lamp przednich w mojej EJ2 z uwagi, że mam zamiar wstawić soczewkę.

Tutaj rodzą się pytanie:
1. czy sam dam radę to zrobić - jak tak to czym i w jaki sposób
2. gdzie mogę dać to zrobić na śląsku - szybko i w miarę tanio (żebym bez świateł nie został)

Widziałem na forum u Cesash'a jak ma zrobione i chciałbym podobnie tylko że bixenony (z jednej soczewki mijania i drogowe)

Myślę że innym osobom też to chodzi po głowie, a kupowanie clear'ów żeby je przerabiać to szkoda w/g mnie

cor7ez
01-07-12, 13:48
napisz do użytkownika embargo (wlkp niestety)

Dmlody87
01-07-12, 14:04
dziex zobaczymy co powie :)

Skwaromir
10-11-12, 17:43
Odświeżę trochę temat. Czy ktoś ma może jakieś pomysły czym wyszlifować klosz od wewnątrz ?
Nie koniecznie cały (może być oczko). I nie chodzi mi tutaj o rady typu tlenek ceru czy pasty na filcu, bo to jest dobre na koniec. Chodzi mi o równomierne usuwanie ryflowania. Jestem na etapie przeróbki swoich lamp.
Mam jeden klosz testowy i zaczynałem tarczą do metalu; diamentówką; tarczą csd; ale powierzchnia ma dołki, mam w planach opatentować coś na wiertarkę stołową oraz podjechać do zaprzyjaźnionego zakładu kamieniarskiego i obejrzeć segmenty. Może ktoś za forumowiczów ma jakieś pomysły ?