PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zakupem bębnów hamulcowych do EJ6-D16Y7



dziadu
12-08-07, 13:32
Chłopaki czy moze ktos z was wie gdzie moge kupic takie bebny oprocz ASO bo pewnie tam bedzie kosmiczna cena. Pytalem w kazdym miejscu mojego miasta i mowia ze jest to zadka wersja i nie ma zamiennikow, tylko i wylacznie ASO.
Moje sa juz zjechane na maxa od targania recznego na zakretach... :)
Jak cos wiecie ta ten temat to prosze pomozcie :piwo2:
pozdrawiam
dziadu

Furious
12-08-07, 13:35
bebny? bebny sie praktycznie nie zurzywaja.. moze chodzi Ci o szczeki?

Lcfr
12-08-07, 19:46
Chłopaki czy moze ktos z was wie gdzie moge kupic takie bebny oprocz ASO bo pewnie tam bedzie kosmiczna cena. Pytalem w kazdym miejscu mojego miasta i mowia ze jest to zadka wersja i nie ma zamiennikow, tylko i wylacznie ASO.
Moje sa juz zjechane na maxa od targania recznego na zakretach... :)
Jak cos wiecie ta ten temat to prosze pomozcie :piwo2:
pozdrawiam
dziadu

cos mi sie wydaje (jezeli chodzi Ci na pewno o bębny) ze musi byc jakis model z identycznymi.....
trzeba poszukac takiego modelu
potem kupic uzywki w dobrym stanie i po kłopocie.

dziadu
12-08-07, 20:20
Moje bebny przejechaly 200tys. Ja i poprzedni właściciel lubimy wchodzic czesto na recznym wiec bebny sa juz przyjechane. Do tego sa juz bardzo mocno skorodowane ze co jakis czas schodza z nich płaty rdzy (najprawdopodobniej byly kilka razy mocno przegrzane).
Tez mysle ze sa takie same napewno w innych modelach... tylko jak to teraz dobrac, nikt z moich znajomych nie ma civica 6 gena..... :speszony:
Jutro zadzwonie do ASO zapytac ile kosztuje orginal :agent:

Lcfr
12-08-07, 20:47
daj foto
kilka osób porówna ze swoimi i bedziesz wiedzial

dziadu
12-08-07, 21:00
oki zrobie foto i wymiary, ale to dopiero w srode jak bede mial dzien wolny od pracy...