PDA

Zobacz pełną wersję : delikatne pstrykanie co to ??



Kondzio
09-08-07, 10:42
witam, jezdzi mi sie normalnie natomiast gdy sie zatrzymuje i wysiadam slysze delikatne szybkie pstrykanie przy lewym kole, cos jak by np, sprezynka z duza czestotliwoscia uderzala w jakis inny element, czy ktos wie co to moze byc ??
pozdrawiam

Melf
09-08-07, 11:03
A nie jest to chłodnica??? Jeśli tak to jest normalny objaw. Chłodnica sobie stygnie i czasem pstryka:)

Kondzio
09-08-07, 12:34
hmmm........ mysle ze nie bo wczesniej tego nie bylo ktos tam mi mowil ze to moga byc klocki do wymiany, ale nie wiem czekam jeszcze na inne sugestie, thx

[H] Dylu [H]
09-08-07, 13:55
pstrykanie po wyłączeniu silnika to stygnące elementy metalowe, które się rozprężają...normalna sprawa...

Konrad84
09-08-07, 14:05
Dylu [H]]pstrykanie po wyłączeniu silnika to stygnące elementy metalowe, które się rozprężają...normalna sprawa...

dokładnie tak

bidz
09-08-07, 15:32
Dylu [H]]pstrykanie po wyłączeniu silnika to stygnące elementy metalowe


cos jak by np, sprezynka z duza czestotliwoscia uderzala w jakis inny element

może też jakaś sprężynka uderzać w inny element z dużą częstotliwością...

siwas
09-08-07, 19:36
tez tak mam,tylko ja myslalem do tej pory ze to kolektor wydechowy bo cykanie/pykanie dochodzi raczej z silnika,to by sie zgadzalo z tym co mowi Dylu

Kondzio
11-08-07, 08:57
no tak panowie wszystko pieknie tylko ze ja tego nie mialem wczesniej, jezdzilem honda 2,5 miesiaca i tego nie bylo az pewnego dnia zaczelo to sie dziac tak " z nikad "