PDA

Zobacz pełną wersję : Ręczny



Kenjiro
09-08-07, 10:37
Witam!
Czy możecie sprawdzić czy dźwignia ręcznego hamulca (przy spoczynku, niezaciągnięta) ma lekki luz na boki?
Po moim zgłoszeniu przyszła nowa - gwarancyjne zgłoszenie) i także ma luz. I teraz nie wiem czy ten typ tak ma, czy po prostu ta niby nowa na gwarancji wymieniona była poprostu ze zwrotu i sobie dealer w c**** przyciął...

browocofil
09-08-07, 10:56
U mnie też tak jest. Trąca to trochę dziadostwem, ale jakoś specjalnie nie przeszkadza.

Maciek CIVIC SPORT
09-08-07, 12:19
U mnie też tak jest

Pik
09-08-07, 15:09
U wszystkich tak jest i dziwie sie w ogole, ze przyjeli to na naprawe gwarancyjna...

Kenjiro
09-08-07, 15:46
Dzięki za odpowiedzi. Uspokoiliście mnie w pewnym sensie, ale fakt dziadostwo...

sloti78
11-08-07, 21:50
W mojej mam to samo. istny bubel. dodatkowo czasami gdy zaciagne reczny, dzwignia potrafi po kilku sekundach z wielkim hukiem wrocic w polozenie poczatkowe. ale sobie z tym poczekam do przegladu

Pik
11-08-07, 23:15
No, radze nie czekac do przegladu, bo pewnego dnia auto ci samo "odjedzie"... U mnie reczny dobrze trzyma, nie zdarzylo sie aby sam "puscil".

A drobny luz boczny dzwigni przeciez niczemu nie przeszkadza (pewnie tak zostalo to skonstruowane), nie ma wplywu na dzialanie hamulca, takze nie widze sensu robic jakiegos wielkiego "halo" z tego powodu...